| by kmfixer | No comments

Як отримати та переваги бонусу на перший депозит бк 1xbet?

Для всіх нових клієнтів букмекерська контора 1xbet приготувала вітальний бонус – 100% до 5000 рублів або 100 євро. Для того щоб отримати цей бонус, необхідно пройти процедуру реєстрації і поповнити ігровий рахунок.

Максимальний розмір бонусу – 100 євро або еквівалент в іншій валюті. Для отримання бонусу необхідно внести депозит від 1 євро. Сума поповнення автоматично подвоюється. Так, якщо поповнити рахунок на 1 євро, ви отримаєте 100% від цієї суми – 1 євро, якщо 100 – 100 євро, але при внесенні більше 100 євро ви все одно отримаєте 100 в якості бонусу.

Скористатися бонусним пропозицією від 1xbet можна протягом 30 днів з дня реєстрації. Для того щоб відіграти цей бонус, потрібно все бонусні гроші поставити п’ят раз ставками типу експрес. Кожна експрес-ставка повинна складатися мінімум з трьох матчів, і коефіцієнт як мінімум трьох випадків в експресі повинен бути вище 1.40.

Якщо у вас немає ігрового рахунку в цій букмекерській конторі, зареєструйтесь зараз в 1xbet, поповніть рахунок і отримаєте можливість подвоїти суму депозиту завдяки бонусу на перший депозит.