| by kmfixer | No comments

Як отримати та переваги бонусу бк Melbet?

Букмекерська компанія Melbet надає новим клієнтам бонус на перший депозит до 3000 рублів. Мінімальний розмір бонусу – 50 рублів.

Умови акції:

 1. Користувач має право отримати тільки 1 бонус. Мінімальна поповнення рахунку для його отримання – 50 рублів.
 2. Бонус нараховується автоматично після першого поповнення рахунку, якщо заповнені всі поля в особистих даних в особистому кабінеті.
 3. Проставте суму бонусу в 5-кратному розмірі ставками типу експрес. У кожному експресі має бути не менше 3 подій. Мінімум 3 події в експресі повинні мати коефіцієнти не нижче 1.40.
 4. Сума, яку гравець повинен проставити для виконання умов бонуса, зараховується тільки після того, як всі зроблені на цю суму ставки будуть розраховані.
 5. До виконання умов акції висновок грошових коштів неможливий (за винятком умов, зазначених у додатку).
 6. Вся сума бонусу повинна бути проставлена ​​перед тим, як можна буде вивести всі гроші з ігрового рахунку (або перевести кошти на казино), інакше будь-які бонуси або виграші з цих коштів анулюються.
 7. Пропозиція не може бути використано в комбінації з іншими акціями або спеціальними пропозиціями.
 8. MelBet може змінити, скасувати, відновити або відмовити в будь-якої акції в будь-який час без попереднього попередження.
 9. MelBet може обмежити або відмовити користувачам в можливості брати участь в тій чи іншій акції.
 10. MelBet залишає за собою право переглядати дані про транзакції і відвідуванні сайту з будь-якої причини. Якщо внаслідок перевірки виявиться, що користувач грає зі стратегії, яку MelBet (на свій власний розсуд) вважає нечесною, то MelBet вправі заборонити йому брати участь в бонусної програмі і анулювати бонус.
 11. Тільки один бонус доступний для одного користувача, на сім’ю, одну адресу, один загальний комп’ютер, загальний IP-адреса, на будь-які однакові дані облікового запису, як адресу e-mail, банківський рахунок, інформація про кредитну картку, аккаунт платіжної системи. Будь-яке порушення правил бонусної програми призведе до закриття аккаунта.
 12. При необхідності користувач зобов’язаний надати ідентифікаційні документи для верифікації (KYC). Якщо він не надасть документи на вимогу MelBet, то бонусне пропозицію і виграш анулюються. Компанія має право в будь-який час вимагати фото користувача зі своїм документом (щоб видно було обличчя) або ідентифікацію по телефону.
 13. Якщо MelBet виявить, що він став жертвою шахрайства або відмивання грошей, то він має право закрити акаунт користувача і заморозити залишок на рахунку.
 14. Відіграний бонус перекладається на основний рахунок в розмірі залишку бонусних коштів, але не більше суми бонусу. Якщо після відіграшу залишок на бонусному рахунку менша за суму мінімальної ставки, то бонус вважається програною.

Ці умови є частиною загальних правил MelBet:

 • В процесі виконання умов акції гравець може вивести суму від 0 до загальної суми депозитів, якщо на балансі залишається не менше двократної суми бонусу (висновок суми виграшу і суми бонусу не передбачений).
 • При залишку на рахунку менше суми бонусу і наявності хоча б однієї нерозрахованих ставки виведення коштів неможливий.
 • Скористатися бонусом можна протягом 30 днів з дня реєстрації. Після закінчення цього терміну згорає бонус і все, що сплачуються стосовно нього.
 • В процесі виконання умов акції гравець має право відмовитися від бонусу, якщо залишок коштів на рахунку більше розміру отриманого бонусу. Гравець може вивести весь залишок загальної суми всіх депозитів з втратою виграшів і суми бонусу.