| by kmfixer | No comments

Як отримати та переваги бонусу бк Фаворит?

Ставки на спорт – досить вигідна інвестиція, яка здатна принести непоганий прибуток. Ось тільки потрібно грамотно розпоряджатися представленими можливостями, а також використовувати всі доступні переваги – і тоді гра дійсно буде в плюс, навіть за умови низки поразок.

Правила та особливості використання бонусів букмекерських контор

Одним з провідних букмекерів, що пропонують вигідні умови для України, Росії та багатьох інших країн, є Фаворит. Заклад готове запропонувати користувачам досить цікаві умови, які допоможуть не тільки насолодитися грою, а й уникнути даремних витрат.

У цій БК діють певні правила, які поширюються і на інші бонуси букмекерських контор, а тому гравцям буде корисно запам’ятати кілька основних нюансів. А саме:

 • Бонуси нараховуються індивідуально певному користувачеві. Це означає, що після реєстрації нового аккаунту будуть доступні спеціальні пропозиції, якими можна скористатися. Ось тільки передати їх іншому гравцеві не можна, як і переводити на інші рахунки.
 • Бонуси потрібно відіграти. Далеко не завжди бонуси букмекерів є фіксовані грошові суми, які будуть зараховані на ігровий рахунок. Нерідко контори радують користувачів спеціальними пропозиціями, які будуть доступні після реєстрації, наприклад, можливість, зробити першу ставку безкоштовно і без депозиту, або ж скористатися страховкою ставки, що дозволить не програти велику суму. Якщо ж мова йде про грошовій сумі, то спочатку її потрібно відіграти (поставити задану кількість разів) і лише після цього гроші будуть доступні для виведення.
 • Щоб отримати нарахування, потрібно виконати встановлені правила. У деяких випадках гравцям доступний бездепозитний бонус букмекерської контори, який буде зарахований на рахунок відразу після реєстрації. В інших випадках для того, щоб скористатися заохоченням від закладу потрібно поповнити рахунок на певну суму. Більшість БК регулярно оновлюють типи бонусів, які доступні користувачам – акції постійно змінюються, а тому варто уважно вивчити цю інформацію перед реєстрацією.

Бонуси букмекерських контор – вигідна пропозиція для тих, хто активно робить ставки на спорт. І мінусів в ньому немає, виключно переваги, адже користувач абсолютно нічого не втрачає.

Так, йому належить виконати певні умови, але з іншого боку – в результаті він отримує додаткові кошти або привілеї, які зроблять гру ще вигідніше.

Програма лояльності для постійних гравців Фаворит

Якщо говорити про переваги ставок на спорт саме в букмекерській конторі Фаворит, то варто говорити не стільки про бонуси, скільки про програму лояльності, що набагато вигідніше. Адже спеціальні пропозиції нараховуються одноразово, після чого вони втрачають свою актуальність, а довгострокові програми діють на постійній основі, чим і користуються постійні клієнти закладу.

В даному випадку програма лояльності отримала назву Фаворит Клуб- це все бонуси БК, зібрані воєдино. Щоб ними скористатися, достатньо лише пройти процедуру реєстрації, яка займає мінімум часу – і після цього користувачеві будуть доступні діючі спеціальні пропозиції.

В результаті, після кожної гри учасники клубу отримають вигідні нарахування, які в подальшому можна обміняти на цінні призи, які доступні в списку, представленому на офіційному сайті закладу сайті.

Що значить бути учасником бонусного клубу Фаворит? Це цілий ряд додаткових переваг, серед яких:

 • Підвищення рейтингу в процесі гри в відповідності зі зробленими спортивними ставками;
 • Компенсація програшу на певних умовах – користувач зможе повернути заданий відсоток від суми ставки;
 • Підвищення прибутку, одержуваної при грі на певних типах ставок, наприклад «експресах»;
 • Можливість обміняти нараховані бонуси букмекерської контори на цінні подарунки.

Основні переваги Фаворит полягають в тому, що скориставшись програмою лояльності, гравці отримують можливість більше заробляти на ставках, але при цьому їх програші не стають значніше.

Відповідно, подібна система дає можливість вигравати великі суми – це дуже приємний бездепозитний бонус БК, адже певний відсоток з кожної виграної ставки вже точно буде не зайвим.

Правила програми лояльності клубу Фаворит

Щоб грамотно використовувати доступні привілеї, роблячи ставки на спорт, варто ретельно вивчити діючі правила. Ця інформація представлена ​​у відповідному розділі сайту, а тому всі користувачі зможуть з нею ознайомитися.

Основні моменти, які потрібно знати:

 • Щоб отримати бонус букмекерської контори, потрібно робити ставки з певними коефіцієнтами. За правилами Фаворит, вони повинні бути не нижче 1.05;
 • Чим вище статус гравця, тим вигідніше умови гри – статус росте в залежності від кількості ставок;
 • Бонуси БК нараховуються відповідно до статусу гравця, в подальшому їх зручно змінювати на цінні подарунки. Відомості про нарахування і статус можна відстежити в Особистому Кабінеті користувача.

Правила досить прості, а тому їх дотримання не викличе жодних складнощів. Все, що потрібно від користувача – просто насолоджуватися грою, в той час як його нарахування поступово накопичуються, а статус зростає. У порівнянні з букмекерськими конторами з бонусом при реєстрації, який нараховується одноразово, такий формат більш вигідний – гравець не разово, а постійно користується доступними перевагами.

Ставка без ризику від букмекерської контори Фаворит

Спеціальний бездепозитний бонус для ставок на спорт буде доступний користувачам відразу після реєстрації. Суть цієї пропозиції в тому, що можна зробити ставку на будь-яку подію, але якщо вона не зіграє, то гроші будуть повернуті гравцеві в повному обсязі.

Важливо! За умовами цієї пропозиції, загальна сума ставки не повинна перевищувати 500 гривень або ж 10 євро.

Якщо в рамках цієї акції 2017 гравець виграє гроші, то він без затримок отримує належну йому суму. У разі, коли ставка програє, користувач абсолютно нічого не втрачає, а значить, виявляється в плюсі ​​і може зберегти свої гроші для подальших ставок на спорт.

Що важливо, в цій пропозиції беруть участь не тільки класичні види спорту, а й віртуальні змагання. Цей бонус буде нарахований через добу після реєстрації і їм відразу можна буде скористатися.

Що ж стосується коефіцієнтів, то вони досить вигідні:

 • Для ординарій цей параметр повинен бути вище 1.5;
 • Для системи або ж експресів коефіцієнти не повинні бути нижче 2.5.

Важливо розуміти, що для того щоб зробити ставку без ризику, потрібно мати на рахунку достатню кількість грошей. Після вибору події і заповнення купона, з депозиту буде списана задана сума – якщо ж ставка в цей раз не зіграє, то за правилами бонусу букмекерської контори Фаворит, кошти будуть повернуті одержувачу на наступний робочий день.

Інші переваги і бонуси БК

Варто відзначити, що на користь азартних розваг в режимі онлайн можна виділити не тільки бонуси букмекерських контор, а й інші переваги. Саме завдяки цим перевагам Інтернет закладів, весь світ уже давно робить ставки на спортивні події саме на онлайн порталах, а не в стандартних точках продажів.

Це обумовлено наступними особливостями:

 • Зручно. У спокійній обстановці, перебуваючи за власним комп’ютером, можна випробувати на практиці різні стратегії, проаналізувати плюси і мінуси обраної методики, вибрати для себе оптимальні варіанти.
 • Live-ставки. Граючи в лайв можна вибрати найвигідніші коефіцієнти – головне, діяти дуже швидко, моментально приймаючи рішення. Якщо букмекерська контора приймає ставки з мінімальною затримкою, то уважний і добре розбирається в спорті користувач можуть зірвати досить непоганий куш.
 • Безпека. Все-таки робити ставки на спорт в онлайн режимі набагато вигідніше, ніж в спеціалізованих пунктах прийому ставок. А головне, гравцеві не доводиться турбуватися про отримання виграшу – гроші будуть зараховані на рахунок в обумовлені терміни, що набагато зручніше, ніж отримати їх безпосередньо на руки.

Букмекерські контори – оптимальний варіант для тих, хто віддає перевагу азартних ігор. Найширший вибір ліній ставок дає можливість підібрати бажане подія з хорошими коефіцієнтами, що дозволить швидко виграти велику суму.