| by kmfixer | No comments

Точний рахунок – як працюють, відгуки

У даній статті я постараюся докладно розповісти про договірні матчі (договорняках) і чому їх не існує. Відразу обмовлюся, якщо мова йде про прогноз на точний рахунок, в цьому нічого страшного немає, наприклад, давати прогнози на точний рахунок по геймах в тенісі стандартна практика, це ще можна проаналізувати. Але не довіряйте людям, які заявляють, що матч договірної і він може продавати точний рахунок, далі поясню чому.

Для початку включаємо логіку і думаємо, навіщо людині, у є точний результат договірного матчу продавати його вам? Ще й за ті смішні гроші, що зазвичай просять (500-5000 руб), він вам найімовірніше скаже, що він сам не може робити великі ставки, так як його може заблокувати букмекер, звичайно це маячня. Завжди є друзі, брати, сестри, сотні букмекерських контор, у кожної з яких він може зробити цю ставку, але не робить, чому?

Та тому, що не існує ніяких договірних матчів, точніше можна припустити, що теоретично вони можуть існувати, але не на такому рівні, що ви зможете їх купити за пару сотень рублів, тут гра йде на мільйон, а то і на сотні мільйонів і за такі копійки ніхто таку інформацію не продасть.

Далі, така інформація ніяк не може потрапити в публічний доступ і купити її можна, лише люди в самій верхівці теоретично можуть її мати (але повторюся, за ті копійки, що просять шахраї, ніхто вам її не продасть). Якби це було так, таких би людей дуже швидко б вирахували і був би дуже серйозний скандал.

Ви можете заперечити, але як же, мені особисто людина скидав кілька точних рахунків і всі договірні матчі точно вгадував. Розповім, як працюють шахраї, схема до божевілля проста, але новачок може на неї купитися.

Схема 1. Людина пише сотні людей і кожному пропонує отримати безкоштовно точний рахунок на договірний матч, ви звичайно погоджуєтеся. Що робить шахрай, він розсилає сотні людей різні результати, припустимо з 100 чоловік, 10 отримали «правильний» результат гри (відповідно решта 90 отримали неправильний), далі він пише цим 10-ти і пропонує вже купити договірний матч за гроші, або може ще раз цим 10-ти людям скинути теж різні результати. В кінці у нього вийде 2-3 людини, які двічі поспіль отримували вірний прогноз, на 3-й раз він запропонує купити, ви адже двічі перевірили вже, сумнівів бути не може, людина точно володіє цією інформацією …

Схема 2. Є маса програм, навіть excel дозволяє створювати файл, в яких кожна сторінка буде під паролем. До гри, людина також пропонує вам отримати безкоштовно результат «договірного матчу», скидає вам цей excel, а після гри дає код, який відкриває файл, ви з подивом бачите, що він мав рацію. Більш того, до файлу він не має доступу, ви можете навіть інтернет відключити для надійності, а після матчу ви знову ж дізнаєтеся, що людина точно вгадав рахунок. Таку схему можна провертати нескінченну кількість разів і кожного разу він буде вгадувати на 100% результат договірного матчу. Вся суть схеми в тому, що в excel документі є 10 сторінок, на кожній сторінці вказано різний результат, але пароль, який ви отримаєте після гри, відкриє саме ту сторінку, де вказано вірний результат події. Після 3-5-ти перевірок, у вас вже не залишиться сумнівів, що людина володіє інформацією про договірний матч і ви заплатите йому гроші, звичайно відразу вас відправлять в чорний список або просто скинуть нісенітниця, яка не пройде.

Схем є багато, але все базуються на цих прикладах. Також не вірте в десятки відгуків, десятки скріншотів ставок і ін. Все це легко зробити. Тому, якщо ви не хочете зливати свої гроші в порожню і бути обдуреним, рекомендую звернути увагу на категорію перевірених спортивних аналітиків на нашому сайті, там тільки ті каппери, з якими можна реально заробляти, з якими заробив я особисто! Всім удачі!