| by kmfixer | No comments

Список безкоштовних програм для ставок на спорт

Інтернет-портали та програми, які допомагають гравцям у грі. Наш час, з його стрімким розвитком, захопило і таку сферу людської діяльності, як ставки на спорт. В інтернеті з’являється все більше і більше букмекерських контор, а також сервісів і програм, які покликані допомогти бетгравцям, робити правильні ставки в БК. Зупинимося на самих популярних ресурсах.

Сервіси, які будуть корисні для гри

online-bookmakers.ru

Найвідоміший сайт серед шанувальників ставок на спорт. Тут крім топ 10 букмекерських контор інтернету ви знайдете безліч корисних сервісів.

vprognoze.ru

Дуже популярний сайт. Фактично це своєрідна соціальна мережа, де можна ознайомитися, абсолютно безкоштовно, з масою прогнозів на спортивні події. При цьому, якщо у вас невеликий досвід, і ви хочете себе спробувати в грі, то зареєструвавшись, ви можете пограти на віртуальні гроші і перевірити свої аналітичні можливості і поради досвідченіших беттерів.

Ru.surebet.com

На даному порталі, відображаються арбітражні ситуації типу вилок, коридори, Валуєв (недооцінені результати). Є можливість вибору найвигідніших коефіцієнтів при грі.

Ieaguespy.com

На даному сайті дуже багато різноманітної спортивної інформації. Ви зможете ознайомитися зі статистичними даними на майбутню гру, дізнатися думки фахівців, прочитати післяматчеві огляди. Багато специфічної інформації: травмовані гравці, стан газону, прогноз погоди і багато іншого.

Flashscore.com

На сайті ви станете поінформовані великою кількістю інформації про всі спортивні події, як пройшли, так і майбутніх. Є турнірні таблиці, результати останніх матчів, опис очних зустрічей між командами, можливість порівняння коефіцієнтів і різних букмекерів.

Betbrain.com

На сайті є інформація про коефіцієнти 200 різних брокерів і бірж ставок.

Oddsportal.com

Потужний функціонал, що дає можливість робити ставки в західних БК.

Wildstat.ru

Російський сайт, присвячений футболу. На ньому багато статистичних даних, можна ознайомитися з таблицями результатів і т.д. На сайті можна знайти інформацію про результати футбольних подій починаючи з 1871 року.

Myscore.ru

Даний ресурс пропонує велику кількість різної статистичної інформації, зв’язковий із спортивними заходами. Результати змагань показуються в режимі Live.

Stat-football.com

Портал наповнений різноманітною статистикою пов’язаної з футболом.

Allhockey.ru

Можна рекомендувати гравцям які роблять ставки на хокей. На сайті можна ознайомитися зі статистичними даними, дізнатися останні новини про хокей, ознайомитися з досягненнями у грі.

Liveresult.ru

Тут зручно стежити за трансляцією матчів в текстовому режимі. Сервіс – безкоштовний.

Livetv.sx

На порталі зібрані посилання, пройшовши за якими можна подивитися відео-трансляцію спортивних заходів.

Forum.byw.ru

На даному форумі можна обговорити БК і ставки, які вони пропонують – занесений в чорний список!

Vpliuse.ru

На цьому безкоштовному сайті можна ознайомитися з прогнозами на футбольні матчі.

Liveliness.ru

Даний сервіс дозволяє дізнаватися про рухах ліній БК.

Програми допомагають робити спортивні ставки у букмекерів

Footbet

Досить цікаве програмне забезпечення, яке дозволяє робити прогноз на результат футбольного матчу. У розрахунку використовується така інформація, як: результати ігор, зустрічі між командами, займане місце, травмовані гравці, дискваліфікації та інші дані.

BetManager 1,2

Програма дозволяє гравцеві робити спортивні ставки. Ведеться статистика по вже зробленим прогнозам. Грати можна за різними методами і стратегіям, ставити найрізноманітніші ставки.

BetLinker

Програм дає можливість грати на арбітражних ситуаціях. Крім пошуку «вилок», програмне забезпечення має безліч інших корисних функцій, для полегшення професійної роботи.

Футбольні чемпіонати

Футбольним Беттери повинна сподобатися ця безкоштовна програма. Вона дозволяє оперувати великим обсягом інформації, пов’язаної з футбольними матчами.

Arbitrage.

Дана програма робить розрахунки букмекерських вилок.

Програми, які здійснюють пошук арбітражних ситуацій у букмекерів

Букмекери, які здійснюють прийом ставок, найчастіше, приблизно однаково оцінюють шанси команд. Але бувають ситуації, коли їх думки розходяться, і з’являються так звані «букмекерські вилки». Це коли гравець, ставлячи в різних БК на різні результати в одному спортивному змаганні, в будь-якому випадку виявляється у виграші.

Наприклад, розглянемо майбутній тенісний матч. Гравці добре відомі, але незрозуміло, в якому стані вони підійдуть до гри. Тому перша букмекерська контора, ставить на першого гравця коефіцієнт 2,02, а на виграш другого -1,95. Аналітики інший БК, оцінюють шанси по іншому: перший – 1,91, другий – 2,04. У даній ситуації, якщо гравець робить ставку на першого тенісиста в першій конторі, і на другого в інший, то при будь-якому результаті матчу, буде у виграші!

На превеликий подив, але такі ситуації виникають досить часто. Але для самостійного пошуку таких вилок, потрібно багато часу. Тому створені спеціальні програми і інтернет-портали, де на платній і безкоштовній основі, можна вибрати цікавлять вас арбітражні ситуації, і зробити ставку. Це забезпечує гравцеві перевагу над букмекерами. Правда, дохід при такій стратегії, досить невеликий.

Розглянемо кілька цікавих сервісів

Superbet

Переглядаючи 8 російських і іноземних контор, даний портал визначає найрізноманітніші ситуації, зв’язкові з арбітражем. Безкоштовно можна побачити вилки на яких можна заробити 0,5 відсотка. Якщо ви хочете отримати доступ до більш цікавих пропозицій, то необхідно зареєструватися і отримати платний доступ.

Інформація оновлюється кожні 5 хвилин.

AllBestBets

Досить молодий сайт, що дає можливість грати на качанах і коридорах. Інформація по вилкам до 1 відсотка – безкоштовна. Для доступу до більш вигідним ігор необхідно заплатити гроші.

Search Forks

Для роботи на сервері встановлюється спеціальне програмне забезпечення. Це дає можливість 3 дня пограти на качанах з 3-х відсоткової прибутковістю. Сервіс аналізує 49 букмекерських контор, за що необхідно перерахувати 16 доларів.

Scan-Sport

Сплачуючи за 3 долари на місяць, можна отримувати інформацію про вилках на 30 російських БК. Оновлення інформації відбувається кожні 7 хвилин. Основна перевага даного сервісу – низька вартість. Це дозволяє миритися з його недоробками.

InfoBet

Даний портал найкраще обробляє ситуації, пов’язані з футбольними матчами, хоча на ньому і присутні найрізноманітніші спортивні змагання. Реалізована можливість аналізу котирувань і їх динаміку. Інформація оновлюється кожні 10 хвилин.

Positvebet

Безкоштовний доступ до вилок з прибутковістю 1 відсоток. Хоча на сайті і вказані всі можливі вилки, але повна інформація по ним доступна лише передплатникам.

Інформація оновлюється автоматично, але гравець може робити це і самостійно в будь-який момент.

У будь-якому випадку, якщо ви вирішили стати професійним Беттери, вам необхідно самостійно спробувати кожен з цих інструментів і відібрати найзручніші, на вашу думку.