| by kmfixer | No comments

Промокод Теннісі: переваги, як отримати та де знайти

Букмекерська контора теніс пропонує різні нагороди для гравців, що беруть участь в акціях. Це, однак, не є єдиним способом отримати приз: вкажіть бонус-код під час реєстрації облікового запису, і букмекер надасть вам додаткову винагороду.

Бонус при реєстрації

У всіх нових Беттери є можливість отримати від букмекерської контори теніс вітальний подарунок. Бонус надається у вигляді реальних грошей, а після виконання всіх умов він автоматично зараховується на основний рублевий рахунок.

Після того, як презент буде зарахований на аккаунт, ви зможете використовувати всю суму коштів будь-яким доступним способом, без обмежень. Розмір бонусу – 500 рублів.

Умови отримання бонусів Теннісі

Щоб активувати вітальне винагороду, успішно пройдіть реєстрацію на інтернет-ресурсі букмекера. Заповніть всі поля з персональними і паспортними даними, після чого підтвердіть особистість в будь-якому наземному ППС.

Потім, вам буде потрібно виконати три простих дії:

  • розмістіть будь-яку кількість парі із загальною сумою від 500 рублів;
  • внесіть депозит на суму від 10 рублів;
  • виграйте на ставках не менше 1000 рублів.

Після цього вітальний бонус буде конвертований, і ви зможете вивести його з букмекерської контори.

Промокодом БК Tennisi

Якщо у вас є бонус-код, ви можете вказати його в реєстраційній формі, коли будете створювати новий обліковий запис. Після цього дії ви отримаєте від БК теніс фрібет, гроші або будь-який інший подарунок, передбачений компанією.

Де отримати промокод?

Знайти бонусну комбінацію можна самостійно, вивчаючи офіційний онлайн-ресурс букмекерської контори. У деяких випадках букмекер надає його автоматично, наприклад, в нагороду за інші промоакції.

Що дає промокод?

Кожна бонусна цифро-буквена комбінація унікальна і надає гравцеві певний вид винагороди. Це може бути безкоштовна ставка, збільшення максимальної суми парі, підвищені коефіцієнти і так далі.

Як використовувати?

Натисніть на кнопку “Реєстрація”, перейдіть в реєстраційну форму і погодьтеся на створення аккаунта. Відкриється розділ, де вам слід вказати персональні дані, серед яких буде порожнє поле “Промо-код”. Введіть тут бонусну комбінацію з букв і цифр і погодьтеся продовжити процедуру створення облікового запису.

Види бонусів БК теніс

Букмекер постійно розробляє нові пропозиції, взяти участь в яких дозволено будь-якому Беттери.

Бездепозитні бонуси Tennisi

У букмекера є акції, для участі в яких гравцям не потрібно поповнювати рахунок. Однією з таких акцій є вітальний бонус при реєстрації.

Кешбек 3%

Щоб отримати назад на рахунок частина програшу за ставками, вам досить просто продовжувати битися об заклад. В останню п’ятницю місяця на основний рахунок Беттери будуть зараховані бонусні кошти в розмірі 3% від програних ставок.

Бонус на експрес

Сьогодні БК пропонує тільки одну спеціальну акцію. Вона доступна всім Беттери, які відповідають умовам пропозиції.

Поповніть рахунок на будь-яку суму, чверть якої додатково надійде на ваш бонусний баланс. Укладайте експреси: чим більше подій, тим швидше ви конвертуєте бонуси в реальні гроші.

Бонусний рахунок

Отримали від БК теніс бонус? В першу чергу він буде зарахований не на основній рахунок, а на додатковий, поки ви не зробите відіграш засобів.

Саме на бонусному балансі будуть відображені всі заохочення, які Беттер отримав від букмекера. Бонуси нараховуються автоматично, якщо інше не обумовлено в умовах акційної пропозиції.

Для того, щоб використовувати бонусні кошти, їх необхідно відіграти, щоб згодом конвертувати в гроші. Фрібети Tennisi – виняток, так як використовуються відразу, через ігровий купон зі ставками.

Термін дії бонусу БК теніс індивідуальний для кожної промоакції. В середньому гравцеві дається від 7 до 30 діб.

Чи можна вивести бонусні гроші?

Так, якщо ви здійснили відіграш засобів. Однак дана можливість доступна не для кожного пропозиції букмекерської контори, навіть якщо мова не про що надається букмекерів Tennisi фрібет, а про бонусні кошти.