| by kmfixer | No comments

Промокод Мелбет – як отримати та як використати

Для початку як і в іншій будь букмекерській конторі, вам знадобиться перейти на сайт і зареєструватися. Посилання ми не залишаємо, сайт занесе до реєстру заборонених. Також, є легальна версія бк і в ній є теж промокод Мелбет.

Перераховуємо умови участі в акції.

Після реєстрації нового аккаунта користувач має можливість подвоїти свій перший депозит. Одного разу.

Бонус нараховується одразу після першого поповнення рахунку.

Для того, щоб кошти перетекли на основний рахунок, потрібно проставити суму бонусу в 5-кратному розмірі ставками типу експрес. У кожному експресі має бути не менше 3-х подій. Події в експресі з мінімальним коефіцієнтом не нижче (1.4).

Вся сума бонусу повинна бути проставлена ​​перед виведенням коштів, інакше бонус анулюється.

Скористатися бонусом можна протягом 30 днів. Відмовитися від участі в даній акції ви можете в будь-який час.

Огляд букмекера

Melbet є досить молодий букмекерською конторою, яка завойовує довіру користувачів стрімкими темпами. Серед клієнтів зустрічаються не тільки жителі країн СНД, а й представники багатьох європейських країн. Офіційна мова сайту – англійська, але відносно недавно керівництво впровадило кілька нових мов, і російськомовні користувачі можуть здійснювати ставки на сайті з максимальним комфортом.

Підстава букмекера датована 2012 роком, і офіційною адресою реєстрації стала Великобританія. У 2014 році БК увійшла в Першу саморегульовану організацію букмекерів РФ. Гравці для здійснення ставок зможуть поповнити баланс поруч способів, найбільш популярними з яких є:

 •  ВебМани;
 •  Яндекс гроші;
 •  Ківі гаманець;
 •  МонетаРу;
 •  Skrill;
 •  Neteller;
 •  банківські картки;
 •  Та ін.

Поряд зі сказаним внести депозит можна і скориставшись терміналом самообслуговування.

Серед доступних валют значаться долари, євро, рублі і т.д. Мінімальний депозит складає 50 р, або сума, ідентична даним еквіваленту. Зарахування коштів займає не більше хвилини.

А ось вирішивши вивести кошти користувачам буде потрібно вказати дані паспорта. Заявка буде оброблена в оперативному режимі, і гроші надійдуть на зазначені реквізити протягом чверті години. Але при виведенні фінансів на банківську карту потрібно почекати трохи довше. На сайті значиться інформація що операція займе від 2 до 5 робочих днів, але насправді в більшості випадків гроші приходять на протяг години.

Процедура реєстрації в Melbet з промокодом

Для початку гри клієнтам необхідно створити обліковий запис. Сам процес реєстрації зрозумілий на інтуїтивному рівні, і займає декілька секунд. На першому етапі буде потрібно підібрати потрібний спосіб:

 •  за номером стільникового;
 •  за поштовою скринькою e-mail;
 •  через акаунт у соціальних мережах.

Увага! Реєструвати кілька облікових записів з одного ПК категорично заборонено. В іншому випадку всі акаунти будуть заблоковані без можливості повернення коштів. Ті ж санкції застосовуються і при інших діях шахрайського характеру з однієї IP-адреси.

А ось вітальний бонус при реєстрації БК Melbet видає з повним бажанням. Хоча є інша приємна особливість. Постійні клієнти зможуть зробити безкоштовну ставку. Ознайомитися з подробицями можна після заходу на офіційний сайт МалБет.

Юзабіліті сайту

Не можна сказати що дизайн ресурсу є ідеальним, але мабуть для комфортної гри вистачить простого і зрозумілого на інтуїтивному рівні інтерфейсу. Слід згадати і про цікаву фішку. Перейшовши в розділ «Кіберспорт», перед користувачем відкриється зовсім інше оформлення, яке точно порадує всіх фанатів подібних змагань.

По центру розташовані популярні спортивні події, а в лівій частині можна побачити перелік інших матчів. Праворуч розташований ігровий купон, де можна не тільки побачити поточну ставку, але і переглянути історію по вже досконалим.

Також клієнтів Melbet порадують і високі котирування, в порівнянні з іншими конторами. Навіть на явних фаворитів нерідко даються привабливі коефіцієнти. Коли суперники практично рівні, коефіцієнт на перемогу коливається в межах від 2 до 2,5. А при зустрічі двох рівних за рівнем команд можна і зовсім потрапити на коефіцієнт 2,7 – 2,8.

Ліміти компанія пропонує досить високі, і граничний розмір ставки буде визначено конторою в залежності від окремо взятого випадку. А ось максимальний розмір виграшу становить чималих 1 000 000 рублів.

Всі клієнти зможуть скористатися і мобільним сайтом. Вона відкриває ті ж можливості що і повний сайт. Поряд з цим передбачена можливість встановити і програму для смартфонів, завантажити яку можна в магазині додатків.

Служба технічної підтримки

Нерідко гравці, які використовують послуги букмекерської компанії Melbet можуть зіткнутися з певними складнощами, пов’язаними як з вчиненням ставок, так і з іншими питаннями. Для їх вирішення необхідно звертатися до співробітників технічної підтримки, яка працює в цілодобовому режимі. Відповідно отримати допомогу консультантів користувачі зможуть в будь-який час. Для звернення буде потрібно визначитися з найбільш підходящим для вас способом, із запропонованих нижче:

 •  чат на сайті компанії;
 •  заповнення форми зворотного зв’язку;
 •  телефонний дзвінок на номер, прописаний в контактах на сайті;
 •  лист на електронну пошту.

Співробітники технічної підтримки в оперативному режимі відповідають на запити користувачів, і надають максимально якісну консультацію. Зважаючи на сказане кожен користувач протягом декількох хвилин зможе дозволити важку ситуацію і продовжити насолоджуватися комфортним використанням сайту Melbet.