| by kmfixer | No comments

Промокод для бк Бетсіті: як отримати і використовувати

Букмекерська контора BetCity не тільки надає можливість робити ставки на спортивні події, а й заохочує гравців різними знижками, акціями і бонусами. Промокод при цьому потрібно не завжди, іноді досить просто дотримуватися умов і виконувати вимоги букмекера.

Дана букмекерська контора не має ніякого відношення до букмекерові міжнародного формату “BetCity”.

Отримати промокод

Бетсіті: бонус при реєстрації

Нові гравці на BetCity можуть отримати реєстраційний бонус у розмірі 500 рублів на рахунок. Під умовами акції мається на увазі фрібет на ідентичну суму, тобто ставка за рахунок букмекера. Укладаючи парі з використанням скидочного купона, ви отримаєте реальні кошти на рахунок в разі виграшу. Якщо ставка не зіграє, то буде витрачена лише букмекерська знижка, тобто FreeBet.

Щоб отримати в Бетсіті бонус на 500 рублів, вам буде потрібно пройти наступні етапи:

 • Зареєструватися на офіційному сайті букмекерської контори.
 • Поповнити рахунок на зазначену в умовах суму.
 • Отримати фрібет і користуватися ним на свій розсуд.

Необхідний розмір депозиту залежить від валюти, в якій відкрито ваш рахунок:

 • RUB – 1000;
 • USD – 20;
 • EUR – 14;
 • UAH – 400;
 • KZT – 5200.

Зверніть увагу, що пропозиція діє обмежена кількість часу – 30 діб. Якщо до цього моменту ви не уклали парі на подію, бонус анулюється. Обмеження на вигляд події і його результат відсутні.

Розмір бонусної ставки залежить від суми грошей у вас на рахунку. Тобто якщо ваш початковий депозит дорівнював не 1000, а 2000 рублів, то бонус теж подвоїться і складе 1000 рублів. Перед тим, як отримати фрібет в Бетсіті, врахуйте, що сума депозиту не впливає на термін дії бонусу. Він завжди залишається фіксованим – не більше одного місяця.

Згідно з умовами ви не можете зняти кошти з бонусного рахунку. Ви повинні їх відіграти, роблячи ставки. Виграш зараховується на основний рахунок за формулою: розмір виграшу мінус сума ставки по фрібету.

Бетсіті і промокод

Букмекерська контора BetCity не надає можливості використовувати купон на Betcity в стандартному розумінні. Замість цього ви можете просто дотримуватися умов акційних пропозицій і отримувати ідентичні бонуси, брати участь в розіграшах і так далі.

Щоб замінити для букмекера Бетсіті промокод, адміністрація сервісу пропонує гравцям постійний щотижневий бонус – кешбек за невдалі ставки.

Якщо ви поставили на подію певну суму коштів, то в разі програшу букмекерська контора надасть вам кешбек.

Розмір бонусу залежить від суми ставки, яку ви поставите на подію:

 • від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 5% кешбек;
 • від 300 до 500 тисяч руб – 7% від суми програшу;
 • за ставку від 500 тисяч рублів букмекер поверне на ваш рахунок 10% від витрачених коштів.

Бетсіті: акції та інші бонуси

Ще один вид акційної пропозиції букмекерської контори – це бонус на експрес. Гравці отримують 5% від суми виграшу по експресу, якщо мінімум 4 події в ньому будуть розраховані з коефіцієнтом від 1,5.

У разі виграшу ці 5% зарахують на ваш бонусний рахунок миттєво, відразу після розрахунку ставки. Однак є важливий нюанс: брати участь в цій акції з використанням бонусних коштів можна. Битися об заклад на експрес ви можете тільки з основного рахунку, а виграні 5% задіяти в якості фрібета на стандартних спортивних подіях.

Також можливо робити ставки на суперекспрес, якщо ви розмістите їх на 14 фіксованих подій. У разі виграшу по 9 і більше позиціям, ви отримаєте свою частку, розділену між іншими переможцями суперекспрес. Букмекерська контора забирає собі тільки 10% від джекпоту.

Зверніть увагу, що на порталі Бетсіті бонус може бути недоступний, якщо ви відвідуєте портал букмекерської контори через мобільні додатки. Маю на увазі як iOS, так і Android версії.

Щоб цього уникнути, ви можете заходити на офіційний портал букмекера через мобільну версію сайту. Доступ до неї здійснюється з головної сторінки БК BetCity.