| by kmfixer | No comments

Як скачати додаток Мелбет?

«Мелбет» (MelBet) – букмекерська контора з однією з кращих ліній на кіберспорт, динамічною бонусною програмою і помірною маржею. З 2018 року БК «Мелбет» легально приймає ставки на спорт в Росії.

Реєстрація

Реєстрація в БК «Мелбет» вимагає заповнення форми із зазначенням email і телефону. У melbet365.com, на відміну від більшості легальних букмекерів, можуть грати громадяни Росії, України, Білорусі, Молдови та Казахстану.

Російських ставочніков MelBet зацікавить віддаленої верифікацією.

Офіційний сайт

Головна сторінка відкривається слайдером з анонсами, під ним – лайв. Зліва – лінія, відсортована за видами спорту. Бонуси правіше слайдера. У верхньому меню доступ до основних розділів сайту MelBet: лайв, лінія, реєстрація, результати матчів, бонус.

Мобільна версія Мелбет

У легальної БК «Мелбет» поки немає додатків і мобільного сайту.

Мобільна версія офшорного букмекера «Мелбет», як і стаціонарний сайт, рясніє інформацією, яка іноді відволікає увагу. Розробники та дизайнери не зуміли без шкоди для юзабіліті розподілити гігантські масиви даних. Проблема характерна для більшості офшорних букмекерів з азартними онлайн-іграми.

Букмекерська контора випустила мобільні додатки для iOS і Android. Вони повторюють структуру мобільного сайту, правда, корисніше з точки зору обходу блокувань.

Лінія і коефіцієнти

Маржа БК «Мелбет» близько 5%. Букмекерська контора залучає клієнтів різнобічної лінією. Компанія не боїться давати лайв на молодіжні та мінорні турніри.

Букмекер приймає ставки на політику, шоу-бізнес і екзотику, на кшталт Херлінга і флорболу. Це пояснюється тим, що «Мелбет» копіює лінію британських колег.

В офшорі лінія MelBet на кіберспорт одна з кращих на ринку. Крім поширених Dota і CS, тут більш рідкісні Street Fighter і Quake4.

Спецпропозиція

У легальному сегменті «Мелбет» тільки розвивається, зате в офшорі у букмекера розсип спеціальних пропозицій.

Азартні онлайн-ігри, які не відносяться до ставок на спорт, проходять в БК «Мелбет» окремим великим пластом. З того, що відноситься безпосередньо до букмекерського бізнесу, MelBet розігрує тоталізатор під назвою «П’ятнашка».

«П’ятнашка» включає 15 футбольних матчів з рідкісними вкрапленнями інших видів спорту, виграші виплачуються від 9 вгаданих результатів. Джекпот п’ятнашки перевалює за 100 мільйонів рублів.

Букмекерська контора пропонує експреси для і live експреси з обраних конторою матчів з додатковим бонусним множником 1,1.

У «Мелбет» передбачений cash out – розрахунок неразигранной ставки. Букмекер називає опцію продажем купона. Беттор може отримати частину поставленої суми або потенційного виграшу, або навіть весь виграш до настання події.

Бонуси та акції

Букмекерська контора MelBet пропонує бонус на перший депозит до 3000 рублів. Щоб отримати бонус, потрібно зареєструватися в конторі і поповнити баланс. Умови по відіграшу – прокрутити суму бонусу мінімум 20 разів з коефіцієнтами від 1.5. Чи зараховується тільки грошова лінія і ставки на точний рахунок.

Мелбет дає фрібет за реєстрацію на 500 рублів. При реєстрації новий клієнт вводить промокод FREE500. Фрібет відіграється парі на всю суму бонусу з котируванням від 1.5. Термін відіграшу 30 днів. В експресі все коефіцієнти повинні бути більше 1.5.

Як поповнити рахунок?

«Мелбет» пропонує стандартні інструменти для поповнення балансу: банківські карти Visa, Mastercard і МИР, електронні платежі Wallet One і ЦУПІС-гаманець і термінали оплати Зв’язковий, Евросеть і Альфа-Банк.

Мінімальна сума поповнення 100 рублів.

Як вивести гроші?

Висновок средствна ті ж карти і електронні гаманці.

Служба підтримки Melbet

Оператори БК «Мелбет» корисні і ввічливі. Букмекерська контора MelBet передбачає три способи зворотного зв’язку:

  • електронна пошта;
  • телефон + 7800707-05-43;
  • форма зворотного зв’язку.

Відгуки

Негативні відгуки про офшорному «Мелбет» викликані блокуванням рахунків прибуткових гравців. У легальному сегменті проблем поки не було.