| by kmfixer | No comments

Як скачати додаток Marathonbet?

Букмекерська контора Марафон випустила мобільні додатки і мобільну версію для російського ринку. Додаток Марафонбет для Андроїд скачується прямо на сайті букмекера, для iOS – в App Store.

БК «Марафон» тільки адаптується на легальному російському ринку. Рекомендуємо завантажити додаток Вінлайн і отримати фрібет на 1000 рублів за установку.

Можливості програми

Користувачі мобільних пристроїв мають можливість робити миттєві ставки завдяки функції Quick Bet. У головному вікні пропонується п’ять найпопулярніших на певний момент ринків. Букмекерська контора запускає спеціальні пропозиції для користувачів мобільних пристроїв.

Перш ніж завантажувати та встановлювати додатки не з маркету, в установках пристрою дозвольте установку сторонніх додатків. Завантажити додаток букмекерської контори Марафон для Андроїд можна на офіційному сайті букмекера.

Іконка для скачування програми стилізована під мобільний телефон. Вона знаходиться в верхньому меню сайту.

Мобільна версія букмекерської контори Марафон

Крім мобільного додатка, гравці також можуть скористатися мобільною версією сайту, яка прекрасно відображається на найпоширеніших мобільних браузерах, таких, наприклад, як Chrome, Opera, Safari, а також яндекс.браузер.

Мобільна версія і додаток володіють всім функціоналом ПК-сайту. У Мобайлі беттори можуть грати в лайв і прематче, дивитися історію ставок, цілодобово спілкуватися зі службою підтримки, поповнювати рахунок і виводити виграші, дивитися безкоштовні відеотрансляції, ставити в один клік.