| by kmfixer | No comments

Букмекерські контори в Україні

bukmekerski-kontory-v-ukrayini

Різні гравці можуть дати різні відповіді на питання, яка найкраща букмекерська контора в Україні: хто вдається до послуг вітчизняних операторів, хто віддає перевагу європейських.

Практично всі включають в список вимог до букмекерів стабільність виплат, лояльність по відношенню до регулярно виграючих гравцях. Кращі букмекерські контори України відрізняють й такі переваги: зручний інтерфейс сайту, наявність лайв-лінії і прямих трансляцій змагань, високі коефіцієнти, достатня кількість подій, представлених у лінії, додаткові позиції в розпису. Одразу можу виділити ТОП-5 найкращих букмекера в Україні:

 1. Паріматч
 2. 1XBet
 3. Betwinner
 4. 1Win
 5. Betmatch

Букмекери України вчора і сьогодні

Початок букмекерської діяльності в Україні припав на 90-ті роки, перші українські букмекерські контори відкривалися в основному в Києві та Одесі, потім мережу охопила й інші міста. Спочатку навіть кращі букмекери України не могли похвалитися особливо багатим вибором подій в лініях, з часом в цьому плані намітився прогрес. Але в 2009 році, коли в Україні була офіційно заборонена гральна діяльність, під заборону потрапили І БК. Багато беттерів перейшли на онлайн-ставки, вдаючись до послуг російських і європейських букмекерських контор в Україні через інтернет.

Після змін законодавства спортивні прогнози оффлайн в Україні фактично перетворилися в державну монополію, наземні пункти прийому ставок належать таким організаціям:

 • «Спортліга» офіційно іменується державною лотереєю, належить МСЛ;
 • «Фаворитспорт» позиціонується як державна лотерея тото;
 • “Фавбет Україна” букмекерська контора, що діє за франшизою російської БК FavBet, в мережі понад 600 пунктів;
 • 1xBet одна з кращих російських БК, її мережа в Україні розвинена слабо, ППС в основному зосереджені у великих містах.

Сайти букмекерських контор України більш численні, ніж оффлайн-контори. Українські букмекерскі контори онлайн в основному зареєстровані за межами держави, в офшорних зонах, більшість з них належить до мережі кращих російських БК або міжнародних холдингів. Серед них:

 • «Марафон»;
 • «Париматч»;
 • «Леон»;
 • 1xBet;
 • Sportingbet;
 • WinLineBet;
 • FavBet;
 • «Фонбет»;
 • і багато інших.

Українські букмекерські контори в інтернеті

Строго кажучи, українськими можна назвати тільки «Спортлігу» і «Фаворитспорт», онлайн-ставки вони почали приймати відносно недавно.

FavBet букмекерська контора в Україні найвідоміша, оскільки офіційним спонсором 1 футбольної ліги (ПФЛ) та приймає ставки онлайн і оффлайн. Доступний український інтерфейс сайту. Це одна з небагатьох букмекерських контор України, що приймають онлайн-ставки в грн. Висловлюють припущення, що «Фаворит Спорт», зареєстрована в 2013 році як державна лотерея, і російська БК «Фавбет» фактично належать одному власнику. В користь цього говорить схожість назв і логотипів, корпоративного стилю.

1xBet ще одна букмекерська контора України з онлайн-ставками і мережею ППС, відмінним сервісом, українською версією сайту і багатющою лінією подій.

Marathonbet, або «Марафон» букмекерська контора досить популярна в Україні, незважаючи на відсутність української версії сайту. Ця російська БК в останні роки вийшла на міжнародний ринок, і ставки тут можуть робити жителі різних країн.

“Паріматч” букмекерська контора, що діє в Україні досить давно, адже заснована вона була ще в 1996. Гравців залучають високі коефіцієнти, наявність ліній для попередніх і лайв-ставок, відеотрансляції та оперативність розрахунку і виплат. Parimatch-букмекерська контора, що здійснює в Україні виключно онлайн-діяльність.

«Фонбет Україна» букмекерська контора, зареєстрована в Кюрасао і успішно конкурує з європейськими БК. Численні дзеркала сайту дозволяють уникати проблем з блокуванням.

Кращі БК України

“Спортліга” надійна, оскільки державною лотереєю, але малопопулярна через низькі коефіцієнтів, мізерної лінії і мінімального набору варіантів в розпису. «Фаворит» букмекерська контора України, де ставки на спорт роблять більш охоче; сайт зручний, доступні різні способи поповнення депозиту і виведення виграшу. “Парі Матч” букмекерська контора в Україні досить популярна, входить до числа кращих онлайн-контор. Багато хто також робить ставки через Leonbets. Гідне місце в рейтингу букмекерських контор в Україні займають закордонні БК «Юнибет», «Спортингбет», William Hill, PlanetOfBets. Сайт останньої БК має українську версію.

Із-за особливостей українського законодавства можливості ставок в реалі обмежені, зате українці можуть скористатися послугами численних онлайн-контор, як вітчизняних, так і міжнародних.