| by kmfixer | No comments

Як робити ставки на гонки?

Любителів робити ставки на автоспорт на сьогоднішній день досить багато. Не у всіх букмекерських конторах присутній цей елітний вид спорту, через свою специфічність. Однак якщо поглянути на нього ширший, то виявляється, що в цій області розташовується велика Formula-1.

Ставки і прогнози на автоспорт

Автоспорт – особливий вид спорту, який приваблює небезпекою, високими швидкостями, що захоплює дух боротьбою за призові місця і геніальними інженерними рішеннями. Ставки на автоспорт в букмекерських конторах через великий тривалості перегонів не є масовим явищем, але завжди дозволяють збільшити дозу адреналіну справжнім поціновувачам таких змагань.

Традиційно автомобільний спорт асоціюється з легендарної Формулою-1, проте королівські гонки – це не єдине круте змагання в автоспорті.

Основні турніри:

 • Formaula-1;
 • Ралі Дакар;
 • NASCAR;
 • World Endurance Championship;
 • 24 години Ле-Мана;
 • Чемпіонат світу з ралі;
 • IndyCar і ін.

Якщо ж говорити про види автомобільних змагань, то їх досить багато: кільцеві автогонки, ралі, трофі, автокросу, гонки на витривалість, автослалом, тріал, дрег-рейсинг, дріфт, гонки на виживання, картинг і багато інших. Проводяться також незвичайні змагання, наприклад, гонки на тракторах Бізон-Трек-Шоу.

Як ставити на автоспорт?

Як і в інших видах спорту, величезне значення має аналіз і стратегія. Перш ніж поставити, потрібно вивчити безліч факторів: форма, таблиця, мотивація, торішній результат майбутнього гран-прі, погоду та інше. Стратегій для ставок на автоспорт існує кілька, найпопулярніші з них це стратегія Мартингейла і голландська система.

Нема ставок на автоспорт найближчим часом? Візьміть спеціальний бонус від “БК” і роби ставки на інші види спорту, у нас дуже багато прогнозів тут.

Види ставок

 • Переможець турніру. Турніри (сезони) в автоспорті складаються з декількох гонок (часом до 30-ти). У кожній з них гонщик набирає залікові очки, які заносяться в турнірну таблицю. За сумою набраних балів у всіх гонках формується підсумковий протокол турніру. Перед великими турнірами букмекери пропонують поставити на переможця – вгадати, хто з гонщиків стане кращим в підсумковій таблиці.
 • Переможець гонки. Ставка на переможця гонки в автоспорті – це визначення того гонщика, хто займе перше місце в окремо взятому заїзді, незалежно від його турнірного положення в загальній класифікації сезону.
 • Переможець кваліфікації. Перед деякими гонками в автоспорті проводяться кваліфікаційні заїзди для того, щоб визначити стартові позиції в основний гонці. Іноді букмекери пропонують ставити на переможця кваліфікації.
 • Попадання в топ-3. Якщо фаворитів гонки кілька і хто з них переможе Ви не знаєте, тоді можна поставити на потрапляння гонщика в топ-3, або топ-5. Природно, що коефіцієнти з розширенням зони фінішу будуть зменшуватися, але зате шанси на виграш ставки збільшаться.
 • Найшвидший коло. В автоспорті букмекери часто пропонують поставити на гонщика, який видасть найшвидше коло в гонці. Крім цього, іноді букмекери пропонують поставити своєрідний тотал часу – більше або менше якого буде потрібно найшвидшому гонщикові для проходження кола.
 • Чи доїде до фінішу. В автоспорті гонщики іноді не доїжджають до фінішу через аварії або поломок техніки. Букмекери перед стартом гонки пропонують поставити на те, фінішує чи спортсмен.

Аналіз змагань з автоспорту

У кожному турнірі з автоспорту є таблиця, в якій відображені результати окремих гонщиків і команд (конструкторів), саме з вивчення даної статистичної інформації і варто починати свій шлях до аналізу ставок на автоспорт.

Корисний ресурс, де можна знайти актуальні новини, висвітлення останніх турнірів, відео заїздів, інтерв’ю з пілотами, календар турнірів – www.motogonki.ru

Дивимося результати останніх заїздів гонщиків, оцінюємо загальну фізичну і психологічну форму спортсмена, звертаємо увагу на те, чи не було у нього скандалів з керівництвом команди.

Потім приступаємо до вивчення особливостей траси, на якій пройде заїзд. Аналізуємо результати минулорічних змагань, знаходимо тих гонщиків, у яких результати на цій трасі завжди були високими. З большой часткою ймовірності ці спортсмени «вистрілять» і зараз, незалежно від того, яке місце займають у турнірній таблиці.

Мотивація відіграє для гонщика важливу роль. На старті турніру, коли всі змагання попереду, кожен зі спортсменів мотивований максимально. Ближче до кінця змагань, у міру зменшення шансів на високі підсумкові позиції, моральний дух відстаючих знижує, тому ставити на них не варто.

Корисний ресурс, де можна знайти інформацію російською мовою про всіх видах автоспорту, освітлення останніх турнірів, календар турнірів, турнірні таблиці пілотів, статистику спортсменів – ru.motorsport.com

Особливості ставок на автоспорт

Невелика кількість змагань

За рахунок того, що в автоспорті змагання проходять не так часто, як у футболі чи хокеї, складно зробити цей вид спорту своїм основним заняттям для ставок. Немає ніякого сенсу чекати цілий тиждень гонку, а потім ще 7 днів чекати наступного етапу. Але як другорядний варіант для ставок, автоспорт підходить, особливо якщо Беттер добре розбирається у всіх тонкощах і особливостях цього виду спорту.

Погодні умови дають непередбачуваний результат

Якщо ви хочете поставити на автоспорт, але раптово погодні умови на трасі зіпсувалися (пішов дощ), то краще утриматися від укладення парі на цю гонку. Справа в тому, що лідери навряд чи стануть ризикувати в подібних умовах, вони вважатимуть за краще пройти гонку повільніше і безпечніше, а вже в інших заїздах повернути собі втрачені очки. Плюс до всього є велика ймовірність аварій і сходів з дистанції, що знову ж таки говорить про небажаність ставити при поганій погоді.

Залишити відповідь