| by kmfixer | No comments

Як отримати та як використати промокод Mostbet?

Бонусна програма має на увазі обов’язкову реєстрацію для отримання бонусу. Процедура проходить в кілька етапів, і для початку вам потрібно створити особистий кабінет.

Для цього користувачеві знадобиться заповнити порожні поля в анкеті на створення рахунку: ПІБ, дату народження, адресу електронної пошти, контактний номер телефону, а також вказати бажаний логін і пароль. Під час процедури ви не зможете ввести на Mostbet промокод, так як графа для нього відсутня. Вивчайте умови сезонних акційних пропозицій, щоб дізнатися, як скористатися бонусом.

Потім майбутній клієнт БК буде перенаправлений на сайт Першого ЦУПІСа для проходження верифікації. Ця процедура є обов’язковою для всіх нових гравців, але якщо у вас вже є аккаунт в даній організації, дію здійснювати не потрібно.

Перш ніж отримати в Мостбет бонуси за реєстрацію, вам потрібно пройти останній етап – ідентифікацію. Зробити це можна, відвідавши відділення Евросети або скориставшись платіжною системою CONTACT. Просто скажіть оператору номер вашого мобільного телефону, який ви вказали в процесі реєстрації, а потім надайте паспорт.

Після цього ваш особистий рахунок Mostbet буде прив’язаний до аккаунту ЦУПІС, і на нього зможуть зарахувати бонусні кошти. Згідно з умовами акції, кожен новий клієнт букмекерської контори отримає спеціальний купон на безкоштовну ставку в розмірі до 150% від першого депозиту.

У Mostbet бонус 15 000 рублів – максимальний, тобто, незалежно від розміру депозиту ви не зможете отримати бонусних балів понад зазначену кількість. Засоби, які ви будете вносити на свій рахунок, повинні становити не менше 500 рублів за сумою.

Нюанси бонусу в Мостбет

Якщо ви вносите депозит до 1000 рублів, вітальний бонус складе 50% від суми. За внесення суми від 1000 до 5000 рублів бонусні бали складуть 100% від розміру коштів. За будь-поповнення понад 5000 руб. нараховується бонус сумою 150% від первинного депозиту.

Зверніть увагу, що за умовами акції Mostbet ви повинні внести на свій рахунок кошти єдиним платежем. Тобто, при подвійному поповненні бонусні бали нараховуються тільки на перший платіж, а другий брати участь в акції не буде.

Відразу після реєстрації, до поповнення рахунку, в вашому особистому кабінеті буде доступна спеціальна таблиця. Також ви можете знайти її, вивчаючи умови акційної пропозиції на сайті букмекерської контори. У таблиці вказані конкретні цифри, з їх допомогою ви зможете розрахувати розмір депозиту, який вам необхідно внести для отримання бонусу.

Відсутній в Mostbet промокод в 2018 році хоч і замінений вітальним бонусом, проте термін дії акції обмежений і становить 7 діб. Кошти будуть зараховані на бонусний рахунок вашого облікового запису протягом 72 годин після поповнення основного.

Отримані кошти в розмірі до 15 000 рублів потрібно обов’язково відіграти за таких умов:

  • Протягом 21 дня з моменту активації бонусного пропозиції.
  • Суму первинного депозиту потрібно поставити в 20-ти кратному розмірі.
  • Коефіцієнт ставок повинен бути не менше 1,5.

Промокод в Mostbet

Можливість активації промокодом на сайті букмекерської контори Мостбет на даний момент відсутня, але постійні гравці отримують можливість використовувати сезонні бонусні пропозиції. Беттори можуть розраховувати не тільки на отримання великих виграшів за вигідними умовами, а й на особливі призи. Зазвичай це відбувається під час проведення великих змагань і інших гучних спортивних подій.

Також промокод на Мостбет замінює спеціальна програма лояльності для постійних гравців, які розміщують ставки. За кожні 100 парі з будь-яким результатом на рахунок користувача буде нараховуватися фрібет в кількості 100 рублів.

Дізнатися, скільки вам ще залишилося зробити ставок, щоб отримати фрібет на Мостбет, допоможе ігровий купон. У ньому розташована шкала з інформацією про прогрес в програмі лояльності: скільки ставок зроблено і скільки ще необхідно.

Залишити відповідь