| by kmfixer | No comments

Як отримати та як використати промокод Baltbet?

У «Baltbet» немає вітального бонуса, але бонусна програма в цілому досить широка.

Бонус за реєстрацію

Бонус для нових гравців в «Балтбет» не передбачений. Однак програма лояльності компенсує відсутність реєстраційного бонусу.

Накопичення бонусів в БК

Клієнти БК автоматично беруть участь в програмі лояльності. Це накопичувальна система, бонусні очки нараховуються за ставки. Кількість очок залежить від виду парі і величини коефіцієнтів: експреси і парі з великими коефіцієнтами коштують дорожче.

Розрахунок очок відбувається за формулою: 1 тисячу балів = 1 рубль. Бонуси підвищують підсумковий виграш по експресу на 5% (для експресів з 3 і більше подій з кефамі 1.6). Також бонус дозволяє отримати 5% знижки в тоталізаторі «суперекспрес».

Інші акції букмекерської контори

Серед постійно діючих акцій можна відзначити тоталізатор «суперекспрес». В тиражі тото 15 матчів, в основному футбол і хокей. Пул тиражу розділяється між гравцями, вгадали дев’ять і більше результатів. Мінімальна ставка – 50 рублів, максимум не обмежений. Чим більше угадано результатів, тим більше сума виграшу. За 15 вгаданих результатів покладається джекпот.

Промокод на День Народження

«Baltbet» дарує промокодом на свій день народження – 25 серпня. Промокод в серпні 2018 року відрізнявся тим, що беттору потрібно укласти парі на мінімальну суму 1515 рублів з коефіцієнтом від 1.5 в онлайн або в пункті прийому ставок, ввести промокод «15летпобед» і отримати 500 тис. Балів на свій рахунок.

Акція «Суперосень»

«Baltbet» розігрує 10 фрібетов по 10 000 рублів. Щоб взяти участь в акції, треба ввести промокод «Суперосень» в особистому кабінеті і зробити ставку від 1000 рублів. Переможці будуть визначено 7 грудня 2018 року.

Залишити відповідь