| by kmfixer | No comments

Що таке верифікатор ставок?

Верификатор ставок на спорт – це платформа, на якій статистично відображається інформація про точність прогнозів у вигляді різних показників. Верифікатори можуть відображати інформацію про ROI, чистого прибутку, відсотку з обороту, максимальної просідання, середньому коефіцієнті, обороті і т.д. Все залежить від конкретного сервісу, приблизно це виглядає так, як показано на зображенні нижче.

Найбільш популярні верифікатори прогнозів на спорт в Росії:

 • betonsuccess;
 • vprognoze;
 • betzona;
 • kushvsporte.

Зарубіжні:

 • blogabet;
 • betadvisor.

В чому проблема?

Вище вказані досить популярні ресурси, за якими стежать десятки тисяч гравців, а за супер позитивними акаунтами стежать особливо щільно, і статистику там не підроблений точно.

Однак існує ще кілька десятків таких же верифікаторів, які створюють сотні акаунтів на своїх же сайтах і роблять їх позитивними.

Для чого?

Все гранично просто – Гроші. Створюється Верифікаційна платформа, основним завданням якої є отримання прибутку з наївних клієнтів. Молоді ресурси, як уже й згадувалося раніше, створюють більшу кількість акаунтів, в яких показник прибутку може становити кілька тисяч відсотків.

Все це і приваблює новачків, адже вони не планують вкладати великих коштів і намагаються зі своїх 100 або 500 рублів заробити відразу мільйон. Так як у псевдо плюсових акаунтів підписка платна, то гравці не можуть спостерігати за прогнозами, а бачать лише те, як банк продовжує збільшуватися і кусають лікті, що не купили її раніше. Навіть в тому випадку, якщо б була можливість аналізувати, більшість людей б просто повірили на слово і не стали б розбиратися, з чим власне пов’язана аномалія настільки високого відсотка переможних ставок.

Що відбувається після покупки підписки?

Після покупки, сервіс уже не може продовжувати накручувати статистику, доводиться публікувати реальну. У реальному статистикою відразу ж з’являється просадка по прибутку, в більшості випадків аккаунт стає мінусовим. Незадоволеному клієнту залишається 2 варіанти виходу з ситуації:

 • продовжити передплату, адже раніше гравець кілька місяців поспіль йшов без осічок;
 • купити підписку в іншого Каппера, статистика, у якого продовжує залишатися в плюсі ​​або зростає.

В обох, зазначених вище варіантах гравця чекає тільки провал.

Тенденція перевірок таких акаунтів, з тисячними відсотками прибутку, говорить про те, що термін їх існування в середньому становить 3-4 місяці, після чого вони йдуть в мінус, який значно може перевищувати показану раніше прибуток.

Як знаходити чесні веріфіактори?

Виділимо основні критерії, за якими варто вибирати верифікатор:

 • Вік сайту. Зверніть увагу, що перевіряти потрібно не вік домену, а саме сайту в тому вигляді, в якому він існує саме зараз. Це легко перевірити через Web Archive, де все наочно видно. Тобто якщо сайт з 2001 по 2018 рік торгував оптом макаронами, а в 2019 став верифікатором, то в такому випадку термін домену становитиме 18 років, а термін верификатора лише 1 рік, що не може вселяти довіри.
 • Відвідуваність верифікатори. Якщо ресурс відвідує велика кількість користувачів, то це говорить про його популярності і про те, що за прогнозами плюсових тіпстеров стежить велика кількість користувачів. Це в значній мірі знижує можливість шахрайства.
 • Відгуки користувачів. Якщо зазначені вище етапи були пройдені, то в рунеті або буржунеті можна знайти масу відгуків про надійність верифікаторів, ніж власне користувачі і повинні скористатися.

Чим корисний верифікатор для нових гравців?

Для нових гравців верифікатор дозволяє не тільки стежити за статистикою інших гравців, але також дає можливість протестувати і свій творчий хист. Новачки можуть протестувати свої стратегії і отримати базові знання, які можуть допомогти при реальних ставках на спорт. Однак більш зручним може також опинитися і віртуальний рахунок в букмекерській конторі, в якій можна робити ставки на гостьовому рахунку, не ризикуючи втратою власних коштів.

Залишити відповідь