| by kmfixer | No comments

Що таке перший цупіс?

Центр обліку переказів інтерактивних ставок (ЦУПІС) – це кредитна організація, яка уклала договір з саморегулівної організацією букмекерів. Виконує роль посередника між гравцем і букмекерською компанією, здійснюючи облік грошових операцій між сторонами.

Тобто, саме ЦУПІС приймає у гравця гроші. І саме ЦУПІС переводить їх на рахунок букмекера. Ця організація – необхідна ланка в роботі всіх легальних онлайн-букмекерів Росії.

Необхідність впровадження такого посередника була продиктована потребою держави в контролі ринку інтерактивних ставок. Якщо сказати просто, то тепер держава точно знає, скільки грошей гравці відправили букмекерові, і скільки грошей букмекер виплатив гравцям.

ЦУПІС не має права виступати організатором азартних ігор (приймати ставки), а всю свою діяльність ця організація здійснює відповідно до закону «Про банки і банківську діяльність» (згідно зі статтею 14.2 Федерального закону «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор») .

Які ЦУПІС є в Росії?

Зараз в Росії працює дві саморегульовані організації букмекерських контор, і кожна з них приймає ставки через окремий центр обліку переказів інтерактивних ставок (ЦУПІС): це або Перший ЦУПІС, або ЦУПІС на базі «КІВІ Банку».

Перший ЦУПІС – це спільний проект Першої саморегулівної організації букмекерів Росії (Перша СРО) і ТОВ НКО «Мобільна карта». У цього ЦУПІС є офіційний сайт 1cupis.ru, через який проходять всі грошові операції між гравцем і букмекерською конторою.

У Першому ЦУПІС (любителі ставок пишуть його іноді як «1 цупіс») є служба підтримки, в яку гравці можуть звертатися при виникненні проблем з перекладом платежів. По телефону 8-800-100-40-88 можна задавати питання, відповіді на які зазвичай дає будь-яка гаряча лінія: це самий оперативний спосіб отримання консультації. Перед зверненням варто вивчити розділ «Допомога» – можливо, в ньому вже описано вирішення виниклої проблеми.

На вересень 2019 років через Перший ЦУПІС працюють 9 букмекерських контор, які перебувають у Першій СРО. Реєстрацію на сайті кожного з них можна проходити як після реєстрації в ЦУПІС, так і до неї. Наведемо посилання на сайти деяких з цих букмекерів.

Також через Перший ЦУПІС приймають платежі і виплачують виграші кілька інших онлайн-букмекерів (посилання в назві веде на детальний огляд компанії): BetCity, 888.ru, Tennisi, Mostbet.

ЦУПІС «КІВІ Банку» – це спільний проект саморегулівної організації «Асоціація букмекерських контор» і АТ «КІВІ Банк». Власного сайту у цього ЦУПІС немає: при виникненні проблем з перекладом платежів через цей ЦУПІС варто вивчити найбільш поширені питання на сайті платіжної системи QIWI або звернутися в службу підтримки цієї платіжної системи.

На вересень 2019 років через ЦУПІС «КІВІ Банку» працюють 9 букмекерів, які перебувають в СРО «Асоціація букмекерських контор». Зареєструватися на їх сайтах можна як до створення Ківі-гаманця, так і після нього. Наводимо посилання на сайти кількох букмекерів, які працюють через ЦУПІС «КІВІ Банку».

Також через ЦУПІС «КІВІ Банку» приймають платежі і виплачують виграші кілька інших онлайн-букмекерів (посилання в назві веде на детальний огляд компанії): Марафон, Фонбет, БалтБет, Зеніт, ВулканБет.

Як зареєструватися в ЦУПІС?

Реєстрація в Першому ЦУПІС. Гру на сайті букмекерської контори зазвичай починають з реєстрації на цьому сайті. Однак якщо ви хочете робити ставки у букмекера, що працює через Перший ЦУПІС, попередньо можна зареєструватися саме на офіційному сайті Першого ЦУПІС (1cupis.ru), а вже потім проходити реєстрацію на букмекерському сайті.

Після реєстрації на сайті Першого ЦУПІС і проходження ідентифікації особистості для нього (перевірка документів) можна безперешкодно реєструватися на сайті будь-якого букмекера, що працює через цей ЦУПІС (список букмекерів трохи вище).

Реєстрація в ЦУПІС «КІВІ Банку». Кожен, хто завів Ківі-гаманець на офіційному сайті платіжної системи (qiwi.com), а також пройшов перевірку документів для ідентифікації (необхідний статус «Професійний»), вважається автоматично зареєстрованим і в ЦУПІС.

Як тільки ці дії виконані, можна реєструватися на сайті будь-якого онлайн-букмекера, який приймає платежі і виплачує виграші саме через цей ЦУПІС. Їх список наведено на цій же сторінці трохи вище.

Зверніть увагу! Номер телефону та інші особисті дані, на які реєструється обліковий запис в ЦУПІС і на сайті букмекера, повинні збігатися. Інакше початок гри буде ускладнено, а вхід в особистий кабінет на сайті букмекера неможливий.

Залишити відповідь