| by kmfixer | No comments

Що таке букмекерська вилка та де її можна знайти?

У цій статті піде мова про те, що таке букмекерська вилка і чому на них можна заробляти. Отже, що ж таке букмекерська вилка?

Букмекерські вилки – це ситуація, при якій ви робите ставки на кілька можливих результатів таким чином, що виграєте незалежно від того, як закінчиться матч.

Найпростіші вилки називаються подвійними. У них беруть участь тільки два результати, які називаються протилежними. Якщо ставка на один з результатів програла, то на другий вона обов’язково виграє.

Приклади протилежних подій:

  • П1-П2 – наприклад, ставка на переможця матчу в тенісі.
  • ТБ2.5-ТМ2.5 – кількість голів в матчі.
  • Ф1 (-1.5) -Ф2 (+1.5) – фора на голи.

Поставивши на обидва таких результату, ви в будь-якому випадку виграєте по одному з них. Але ж можна поставити на обидва результату і в одній букмекерській конторі, чому ж цього ніхто не робить?

Так звідки ж беруться букмекерські вилки?

Вся справа в тому, що конкуренція підстьобує букмекерські контори виставляти якомога більші коефіцієнти. Тому часто можна зустріти ситуацію, коли коефіцієнти в букмекерських конторах завищені настільки, що поставивши один результат в одній букмекерській конторі, а протилежний – в інший, ви гарантовано отримуєте прибуток, незалежно від результату матчу.

Приклад букмекерської вилки в ставках:

Матч Ліги Європи Фенербахче-Боруссія. Букмекер Sbobet пропонує коефіцієнт 2.02 на ТБ2.5, а букмекер Marathonbet коефіцієнт 2.06 на ТМ2.5.

Поставимо 50.49 $ на ТБ (2.5) 2.02 і 49.51 $ на ТМ (2.5) 2.06. Тоді виграш в разі кожного з результатів буде наступним:

50.49 * 2.02 = 101.99 $ (кількість голів 0,1,2)

49.51 * 2.06 = 101.99 $ (кількість голів 3,4,5 ..)

Тобто, зробивши ставку в розмірі 50 $ + 50 $ = 100 $, ми отримаємо до виплати в будь-якому випадку 101.99 $ в одній з контор, а чистий прибуток складе 101.99 $ -100 $ = 1.99 $.

Ставлення гарантованого виграшу до вкладених грошей називається відсотком або прибутковістю вилки. У нашому випадку це 101.99 $ / 100 $ = 1.99%. Нескладно здогадатися, що якщо ми заробимо 1.99 $, поставивши 100 $, то якщо поставимо в кілька разів більше, то і наш прибуток збільшиться в таку ж кількість разів (1.99% – це відсоток чистого прибутку від будь-якого поставленого нами суми). Більш докладно про формування і прорахунку букмекерських вилок Ви можете прочитати в статті “Як це працює?”.

Де можна знаходити вилки?

Вилки можна шукати вручну і розраховувати суми на звичайному калькуляторі. Але набагато простіше використовувати автоматичний пошук і вбудований калькулятор. Приклад, як виглядає букмекерська вилка, можна побачити на сторінці “Вилка: її вид і опис”.

Скориставшись нашим вилковим сервісом, ви зможете знаходити безліч Live і Prematch вилок, бачити їх прибутковість, а також, запустивши калькулятор, виконувати всі необхідні розрахунки. Приклад та опис нашого калькулятора представлені на сторінці “Калькулятор вилок”.

Ми розглянули тільки подвійні вилки, але крім них бувають ще набагато більш складні вилки: потрійні, четверні і т. Д. На даний момент наш сервіс надає подвійні і потрійні вилки в ставках, так як вони найпоширеніші. Також, ми рекомендуємо вам ознайомиться з нашою статтею: Часті питання від новачків.

Залишити відповідь