| by kmfixer | No comments

Що таке азіатський тотал?

Про те, як працює класична система тоталов, напевно, знає кожен. Всім знайомі тотал більше 2.5, тотал менше 2.5, а також їхні молодші і старші побратими. Там вибір невеликий: або програв, або виграв.

Зовсім інша справа азіатські тотали. За принципом розрахунку вони дуже схожі на азіатські фори, які ми вам детально описували в цьому матеріалі. Але ви ж зайшли в цей матеріал читати саме про тотали, так що давайте розберемося.

Існує два основних види азіатських тоталов: кратні цілому числу і кратні 0.25 (дробові).

Принцип розрахунку цілих тоталов зрозуміти досить легко. Якщо ви ставили на азіатський тотал голів більше 3, і при цьому в матчі було 3 голи, то ви отримуєте повернення. В іншому все як у класичних Тоталь: 2 голи – ставка програла, 4 голи і більше – виграла. Аналогічно і з азіатським тоталом менше: ставимо на тотал менше 3, 3 голи в матчі – повернення, 2 – виграли, 4 і більше – програли.

Трохи складніша для розуміння схема з азіатськими Тоталь кратними 0.25. Такі тотали виглядають так: тотал більше 0.75, тотал менше 2.25 і так далі. Вони утворюються шляхом отримання середнього арифметичного між двома найближчими Тоталь. Якщо це тотал менше 2.25, то це означає, що це середнє значення між 2.0 і 2.5. Іноді букмекери так і позначають цей вид ставки: «тотал менше 2.0, 2.5».

Візьмемо для прикладу тотал менше 2.25. Якщо ви робите таку ставку, то вона автоматично розкладається на 2 ставки: тотал менше 2.5 і тотал менше 2.0. Для того, щоб наша ставка виграла повністю, нам треба, щоб обидві ці умови були задоволені. В даному випадку нам треба, щоб в матчі було забито не більше одного гола. Тоді вся наша ставка зіграє і отримаємо виграш згідно з коефіцієнтом. Якщо в матчі буде 3 голи або більше, то тоді ставка буде програна повністю.

Але якщо в матчі буде 2 голи, то тоді та половина ставки, яка зроблена на тотал менше 2.5, зіграє із загальним коефіцієнтом, а та, яка зроблена на тотал менше 2.0, буде повернута. Наприклад, ми ставили 10 рублів на тотал менше 2.25 за 1.91. У разі, якщо в матчі було забито 2 голи, то 5 рублів множаться на коефіцієнт 1.91, і тому по цій половині ставки ми отримуємо 9.55 рублів. Та половина, яка була поставлена ​​на тотал менше 2, повернеться до нас у вигляді повернення. І в підсумку наш виграш складе 14.55 рублів (5 + 9.55 рублів).

Не так і багато, враховуючи суму ставки, скажете ви, але врахуйте, що це плата за перестрахування, і багатьом досвідченим гравцям ця можливість до душі.

Давайте розглянемо і інший приклад. Візьмемо тотал більше 2.25. Знову дві ставки: тотал більше 2.0 і тотал більше 2.5. Якщо в матчі 3 голи, то обидві ставки виграють. Якщо в матчі 2 голи, то та, що зроблена на тотал більше 2.5 програє, а та, яка зроблена на тотал більше 2.0, повернеться до нас. Якщо в матчі 1 гол або жодного, то ставка програє повністю.

Розрахунок азіатського тотала в складі експресу

Якщо ви вирішили включити в експрес хоча б одну ставку на дробовий азіатський тотал або дробову фору, то ви таким чином зробите два експреса. І з кожним додаванням дрібного тотала або дробової фори ви збільшуєте кількість експресів в два рази.

Наприклад, ви зробили експрес з трьох ставок з коефіцієнтами 1.5, 1.91, додавши азіатський тотал більше 2.75 за 1.65, який, як ми розповіли вище, розкладається на дві ставки: тотал більше 2.5 і тотал більше 3.

Отримуємо два експреса з однаковим коефіцієнтом 4.73:

  • 1) 1.5 Х 1.91 Х тотал більше 2.5 за 1.65 = 4.73
  • 2) 1.5 Х 1.91 Х тотал більше 3 за 1.65 = 4.73

Уявімо, що вибори за 1.5 і за 1.91 зіграли і все вирішується в матчі, на який ви поставили азіатський тотал. Щоб обидві половинки експреса зіграли, і таким чином ваш експрес зіграв цілком, треба, щоб у матчі було 4 голи або більше. Тобто якщо ми ставимо на наш експрес 100 рублів, і в матчі 4 голи або більше за умови, то назад ми отримуємо 473 рубля, де чистий виграш – 373 рубля.

Але якщо в матчі, на який ви поставили азіатський тотал, тільки 3 голи, то по другій половинці експреса, яка зроблена на тотал більше 3, ви отримаєте повернення.

У цьому випадку ваш експрес розрахується так:

  • 1) 1.5 Х 1.91 Х тотал більше 2.5 за 1.65 = 4.73
  • 2) 1.5 Х 1.91 Х тотал більше 3 за 1.0 (повернення) = 2.87

Відповідно до цієї формули і розрахунок ставки: 50 рублів розраховуються з коефіцієнтом 4.73, а ще 50 – з коефіцієнтом 2.87. В цьому випадку, якщо ви поставили на такий експрес 100 рублів, то назад ви отримаєте 380 рублів:

(50 Х 4.73) + (50 Х 2.87) = 236.5 + 143.5 = 380

Якщо в матчі 2 голи або менше, то обидві ваші половинки експреса програють.

Переваги та недоліки ставок на азіатські тотали

У азіатських тоталов є два невеликих недоліки: вони завжди нижче в коефіцієнтах, ніж старший тотал, але це логічна плата за перестрахування. Другий недолік – це складність розрахунку, але для досвідчених гравців це не недолік.

Переваги азіатських тоталов набагато більш явні. На відміну від ставок на фори, тут вгадати результат матчу не потрібно, – головне, щоб вийшло потрібну кількість голів. У ставках на фори треба не тільки вгадати переможця / програв, то і передбачити, з якою він різницею виграє / програє.

Крім того, досвідчені гравці дуже цінують можливість перестрахуватися. Наприклад, у футболі часто все вирішує один гол, а ставка на дробовий азіатський тотал передбачає відразу дві ситуації.

Азіатський тотал – це часом також можливість зробити ставку на більш високий коефіцієнт. Наприклад, на тотал менше 2.5 пропонується дуже маленький коефіцієнт, але ставити на тотал менше 1.5 надто ризиковано. У таких випадках на виручку може прийти азіатський тотал менше 2.25, у якого буде коефіцієнт вище, ніж у тотала менше 2.5, але який дозволить отримати назад половину ставки в разі двох голів.

Таким чином, ви отримуєте додатковий простір для маневру, що в ставках важливо.

Залишити відповідь