| by kmfixer | No comments

Що таке азіатський гандикап?

Кожен гравець зустрічався так чи інакше з таким варіантом парі, як фора на одну з команд. Цей результат допомагає значно підняти коефіцієнт на перемогу фаворита, або ж навпаки, на завзятість аутсайдера, але підвищує ризики. У будь-якому випадку, такі ставки розміщуються любителями спортивних парі регулярно. У лінії практично будь-який букмекерської контори є розділ з азіатськими форами, які будуть незрозумілі новачкові. Насправді, розібратися з цим видом парі нескладно, він має свої цікаві відмінності від звичайної європейської фори, завдяки чому популярний і включається до розпису провідними букмекерами.

Отже, азіатська фора – це перемога однієї з команд з фіксованою різницею. Азіатська фора, точно також, як і вже розглянутий нами азіатський тотал, об’єднує в собі кілька ставок. Зазвичай букмекер пропонує значення на такий вид парі від (0.25) до (3.75). Для клієнтів з Росії букмекери адаптують азіатську фору, позначаючи її відразу двома значеннями, на які клієнт і розміщує ставки. Розглянемо таке парі на прикладі матчу між збірними Росії і Саудівської Аравії: гравець вважає, що збірна Росії здобуде перемогу над суперником і вирішує спрогнозувати різницю, з якої Росія переможе. В такому випадку азіатська фора буде вірним помічником. Головна причина:

В азіатській форе об’єднано відразу дві ставки, що значно знижує ризик програшу

У російськомовних конторах ця фора позначається як: (-2, -2.5). Уявімо, що гравець розміщує такий результат на 1000 рублів. Коефіцієнт на такий результат становитиме 3.55 в цьому конкретному матчі. Виходить, що гравець робить дві ставки по 500 рублів на фору (-2) і (-2.5) голи.

Варіант № 1: Росія виграла з рахунком 2: 0. У цьому випадку за ставкою в (-2) букмекер робить повернення з коефіцієнтом 1.00, повертаючи гравцеві 500 рублів на ігровий рахунок. Друга ставка в такій ситуації буде програною.

Варіант № 2: Росія виграла з рахунком 3: 0. За такого рахунку обидві ставки будуть успішними, і букмекер зробить розрахунок ставки за коефіцієнтом 3.55.

Варіант № 3: Росія виграла з рахунком 1: 0. При такому розкладі обидві ставки будуть програні, адже передбачалося, що розрив в рахунку становитиме мінімум два голи.

За цим же принципом розраховується і плюсова азіатська фора, відповідно у випадку з (+ 2, + 2.5) Саудівська Аравія не має поступитися в два і більше голи.

Залишити відповідь