| by kmfixer | No comments

Промокод Зеніт – як отримати та як використати

Потрапляючи на сайт букмекерської контори Zenit, відшукати кнопку реєстрації не складе ніяких труднощів, адже її легко побачити в правому верхньому куті сайту, тим більше вона виділена червоним кольором для наочності. Взагалі сам інтерфейс сайту виконаний цілком типово в порівнянні з іншими конторами, що допомагає навіть новачкам з легкістю освоїтися на сайті. Втім, більш детально про це ми поговоримо трохи пізніше, а зараз відзначимо, що сам процес реєстрації також не повинен викликати жодних труднощів. Як тільки ви натисніть кнопку реєстрації, платформа запропонує вам ввести номер мобільного телефону і промокод. Так, здійснити реєстрацію можете за номером свого мобільного. Ніякі електронні адреси на даному етапі не потрібні, що досить-таки зручно. Крім того, якщо ви маєте намір отримувати бонуси від Zenit, то в поле для промокодом вкажіть FREEBET. Ну а зараз давайте більш детально розберемо, які умови необхідно виконати для отримання привітального бонусу від Zenit, а також дізнаємося, що вдає із себе ця букмекерська контора, і в чому полягають її переваги.

Бонуси та акції від платформи

Отже, як ви вже напевно здогадалися за назвою самого промокодом FREEBET, вітальний бонус являє собою можливість безкоштовної ставки, однак, вказати бонус код при реєстрації мало. Давайте обговоримо, що ще необхідно зробити для того, щоб скористатися бонусом від майданчика. Враховуйте, що після реєстрації вам необхідно пройти ідентифікацію, а також прив’язати свій номер до QIWI гаманцю. Після цього Вам необхідно поповнити баланс на суму від 500руб., Після чого зробити ставки з максимально високими коефіцієнтами, згідно з умовами акції від букмекера. Після цього ви зможете отримати фрібет сумою до 3000 руб. Незважаючи на, здавалося б, на перший погляд, зрозумілі умови, певні моменти вимагають більш детального пояснення.

Умови отримання бонусів

Отже, вас напевно зацікавили умови за коефіцієнтами. Однак, пам’ятати потрібно не тільки про це. Враховуйте, що сума фрібета складе всього лише 10% від першого депозиту, а сам бонус може бути застосований лише після відіграшу за особливими умовами. Так, ви можете зробити одну або кілька ставок типу ординар на суму першого поповнення, помножену на 5. Крім того, ставки повинні бути зроблені протягом двох тижнів після реєстрації, а самі прогнози повинні бути здійснені на матчі з коефіцієнтом 1.1. Напевно, досвідчені користувачі знають про те, що фрібет представляє собою безкоштовну ставку, виграш по якій дорівнює виграної суми за винятком самого фрібета. Це важливо знати новачкам, для того щоб вони краще розуміли, скільки грошей вони отримають у разі успішного прогнозу. Взагалі, краще найкращим рішенням буде самостійно знайомитися з усіма умовами акції, які букмекерська контора Zenit вказує на своєму офіційному сайті.

Найбільш часті питання

На сайті букмекерської контори Zenit, так само як і на багатьох подібних майданчиках є спеціальний розділ, присвячений найбільш актуальні питання та відповідей на них. Як правило, всім гравцям рекомендується детально вивчити цю сторінку, щоб краще розуміти, як працює букмекер в тих чи інших ситуаціях. Зараз ми представимо декілька з тих питань, які можна вважати найбільш важливими, втім, сам розділ FAQ на Zenit досить маленький сам по собі.

Чи потрібна ідентифікація в ЦУПІС і як її пройти?

Так, обов’язково. Наявність облікового запису в системі ЦУПІС є неодмінною умовою для того, щоб мати можливість робити ставки на сайтах легальних букмекерів. Зробити це нескладно і вам потрібно вибрати одне з мережевих відділень різних компаній, які надають такі послуги.

Промокод діє для всіх гравців або ж він унікальний для новачків?

Зазначений промокод призначається тільки для нових клієнтів, які створюють аккаунт на сайті букмекерської контори Zenit.

Чи повинен завантажувати будь-які програми для того, щоб робити ставки?

Ні, ви можете користуватися своїм браузером, а також мобільною версією.

Функціонал платформи букмекера

Основні розділи сайту

Ну а зараз більш детально познайомитися з самим сайтом і дізнаємося, які можливості надає ця контора. Сайт букмекерської контори Zenit, хоч і може здатися деяким гравцям надмірно мінімалістичним, по суті, копіює дизайн безлічі інших букмекерських контор, так що відсутність химерності і перевірені рішення можна віднести саме до тих переваг, які дозволять навіть новачкам без проблем освоїтися з навігацією на сайті. По центру ми традиційно спостерігаємо Live події, а нижче представлені найближчі матчі з доступною лінії. Зліва знаходиться колонка з наявними спортивними дисциплінами, а в правому верхньому кутку розмістилася панелі з інформацією про ваші ставки. Перемикатися між статистикою, результатами та іншими розділами можна, скориставшись панеллю зверху, в той час, як внизу сторінки ви знайдете посилання на соціальні мережі, іншу контактну інформацію, а також список підтримуваних платіжних систем. Втім, цілком імовірно, гравців більше цікавлять безпосередньо ігрові можливості, які доступні на сайті букмекерської контори Zenit. В першу чергу, ми маємо на увазі, звичайно ж, лінію з доступних спортивних дисциплін, яка цілком задовільна. Додається розпис також виглядає досить добротно, а коефіцієнти відповідає середнім пропозицій по ринку.

Введення і виведення коштів

Депозит

Належна увага варто приділити й списку методів внесення депозиту і виведення коштів. В цілому, доступний набір функцій цілком стандартний для безлічі букмекерів, існуючих в російськомовному сегменті. Так, тут ми спостерігаємо підтримку QIWI, WebMoney, Western Union і так далі. Серед найбільш популярних платіжних систем на російськомовному просторі варто, звичайно ж, виділити Яндекс гроші, не кажучи вже про можливість поповнення балансу, використовуючи пластикові карти типу Visa або MasterCard. Нарешті, поповнити свій баланс можна і скориставшись рахунком свого мобільного, здійснивши мобільний переклад через свого оператора. Мінімальна сума для депозиту становить 100 руб., В той час як максімумально поповнити свій баланс можна на 300.000 рублів. Дуже приємно, що зарахування відбуваються моментально, а ніяких додаткових комісій оплачувати не доведеться.

Що стосується виплат виграшу, то тут отримати свої гроші можна за допомогою все тих же шляхів, що ми перерахували і для депозиту. Тут мінімум на висновок становить також 100 руб., А максимально одноразово запитати можна 75000. Як правило, для виведення потрібно від 1 до 3 днів. Взагалі, деякі гравці рекомендують знімати гроші дрібними сумами, посилаючись на те, що при замовленні великої суми можуть виникнути певні труднощі. Ніяких додаткових комісій при виведенні коштів користувачеві оплачувати також не доведеться. Взагалі, зазначені нами ліміти можуть істотно відрізнятися для різних платіжних систем, як в більшу, так і в меншу сторони. Крім того, варто сказати пару слів по мінімальної і максимальної сум самої ставки. Так, мінімум можна поставити 10 руб., В той час як сума максимальної ставки може відрізнятися в залежності від конкретного виду спорту і статусу аккаунта самого гравця, що досить-таки цікаво. Виходить, що у БК Zenit можуть бути свої любимчики серед клієнтів, яким дозволено дещо більше, ніж іншим рядовим гравцям.

Служба підтримки користувачів

Про службу підтримки користувачів БК Zenit існують досить суперечливі відгуки. Так, деякі гравці вкрай негативно відгукуються про роботу саппорта. Зокрема, серед скарг відзначається, що консультанти дуже довго відповідають на прості запитання. Більш того, саппорт може залишити звернення користувача і зовсім без уваги, що здатне значно негативно вплинути на репутацію цієї контори. Взагалі, що стосується безпосередньо способів зв’язку з консультантами, то тут набір стандартний: лайв чат, телефон, а також email. Цікаво, що є й такі клієнти, які добре відгукуються про роботу підтримки, так що якісь однозначні висновки зробити, навряд чи, вийде.

Можливості для мобільного – додаток

Сьогодні у багатьох букмекерів нерідко зустрінеш повноцінне мобільний додаток. Втім, дозволити його собі можуть лише великі контори з серйозним фінансовим оборотом. Навіть не досвідченим гравцям, напевно, буде очевидно, що букмекерську контору Zenit, навряд чи, можна віднести до таких, тому не викликає ніякого подиву, що такого мобільного продукту в арсеналі цієї площадки ми не виявили. Проте, працювати з екрану свого мобільного все ж можливо за допомогою мобільної версії. Саме вони зараз і піде мова більш детально.

Мобільна версія

Втім, про мобільної версії букмекерської контори Zenit, здебільшого, можна сказати тільки одне: вона присутня. Більш того, мобільний сайт російськомовний, і деякі гравці зовсім схильні досить високо відгукуватися про це мобільному продукті. Звичайно, такого зручності, яке могло б надати повноцінне мобільний додаток від мобільного сайту очікувати не варто, проте в разі вимушеної необхідності зробити свій прогноз зі смартфона або планшета, цей продукт підійде і повинен без проблем впоратися з покладеними на нього функціями.

Підсумок

Ну а тепер спробуємо резюмувати все вищесказане. В першу чергу, говорячи про статус букмекерської контори Zenit, варто відзначити, що це зовсім не ту маячню, яку регулярно спливає в рекламних роликах, однак, Зеніт володіє одним вагомим перевагою, а саме легальним статусом на території Росії. Однак, для більшості гравців все ж переважаюче значення має якість лінії і розпису, які більш ніж гідно представлені на сайті БК Zenit. Більш того, дуже цікаві пропозиції можна знайти не тільки для топових подій, але також і для куди менш популярних поєдинків. Середні коефіцієнти, навряд чи, стануть сенсацією, адже не є основоположним при виборі майданчика для Ставок. Хороший набір доступних платіжних методів, який можна порівняти з тим вибором, який готові запропонувати більш популярні букмекерські контори, є незаперечною перевагою. Взагалі, оскільки ця контора є відносно новим гравцем на ринку ставок, то і оглушливим успіхом цей сайт похвалитися, звичайно ж, не може. Втім, недоліків у контори теж вистачає. Так, багато цілком справедливо дорікають БК Zenit в різних лімітах для різних категорій користувачів, що є, в принципі, нововведенням серед букмекерів. Більш того, такий важливий параметр як служба підтримки користувачів на сайті Zenit, однозначно, не можна віднести до переваг, адже негативних відгуків про якість роботи консультантів також вистачає. Більш того, гравці відзначають значні труднощі при проходженні верифікації, яка не тільки може затягнутися аж до декількох місяців, але і сама по собі досить складна і невиправдано заплутана. Звичайно, в ознайомлювальних цілях зробити пару невеликих ставок на Zenit можна, щоб краще познайомитися з конторою і вирішити для себе, наскільки виправдана гра з цим майданчиком, проте досвідченим гравцям Zenit, навряд чи, можна рекомендувати.

У будь-якому випадку, не забувайте, що перевірений букмекер це лише гарантія виплати виграшу в разі вірного прогнозу, і, в цілому, комфортна робота зі ставками, однак зовсім не панацея в плані гарантії виграшу. Пам’ятайте, що до ставок потрібно ставитися, виключно, як можливості азартно розважитися, поставивши невелику для себе суму. Не варто робити прогнози на ті гроші, які мають для вас велике значення, адже їх в будь-який момент можна втратити, оскільки ставки на спорт це великою мірою, виключно, удача і не завжди точний розрахунок і знання спорту може допомогти вам підняти трохи грошей.

Залишити відповідь