| by kmfixer | No comments

Промокод Vulkanbet – як отримати та як ним користуватись

Букмекерська контора Vulkanbet поки не може похвалитися великою кількістю акційних програм. Але ті, що є, є досить привабливими. Одна з них – промокод для Vulkanbet – орієнтована на новачків. Це стартовий приз, який дозволяє вивчити систему ставок і отримати хороший виграш в самому початку.

Як отримати бонус?

Щоб отримати промокод в Vulkanbet, потрібно зареєструватися на сайті і пройти ідентифікацію. У відповідну форму необхідно ввести особисті дані, номер мобільного телефону, адреса електронної пошти. Всі відомості повинні бути достовірними, інакше комбінацію при реєстрації в Букмекери активувати не вдасться.

Коли аккаунт буде створений, слід поповнити рахунок на суму від 500 до 3000 рублів. Перед тим, як ввести промокод в Vulkanbet, треба знайти відповідну йому графу. У ній з’явиться сума заохочення, складова 100% від депозиту. Промокод дозволяється використовувати при укладанні парі в спорті, киберспорте. Щоб їх відіграти, слід робити ставки в ординарій з коефіцієнтами від 1,75. Бонус дійсний протягом 10-ти днів. За цей період він повинен пройти повний оборот не менше 20 разів. В іншому випадку гроші згорять. Якщо умови виконані успішно, всі кошти переводяться на особистий рахунок користувача.

Постійним гравцям букмекер пропонує фрібети і купони, що дозволяють робити безкоштовні ставки і отримувати бонуси для гри при відсутності грошей. Щоб їх отримати, треба регулярно поповнювати рахунок, збільшувати кількість і обсяг ставок, виконувати інші умови. Промокодом даються тільки один раз при реєстрації і більше букмекерів поки не передбачені. Можливо, найближчим часом з’являться нові акції з їх присутністю, дізнатися про які можна у відповідному розділі на сайті.

Залишити відповідь