| by kmfixer | No comments

Промокод Леон: як отримати і як використати

Бонус код Леон при реєстрації дає можливість брати участь в акції контори. Що таке бонус код бк Леон. Навіщо він потрібен. Якщо є різниця між «леон промокод» і «бонус код leon». Ми розповімо вам тут. А якщо ви вже все знаєте, то ми пропонуємо вам скопіювати робочий промокод в 2019 році прямо зараз.

Букмекери Leon і Leonbets між собою відрізняються тільки націленістю трафіка.Первая зареєстрована в нашій країні офіційно, друга створена для залучення гравців з інших країн. Бонус код бк Леон діятиме в обох конторах.

Бонус код Леон при реєстрації

Як і більшість букмекерських контор, bk Leon, дає вітальний бонус при першому поповненні ігрового рахунку. Якщо ви захотіли стати клієнтом компаній, то вам необхідно пройти реєстрацію на офіційному сайті. Для цього переходите на сторінку leon.ru (кнопка переходу знаходиться на початку цієї статті). У правому верхньому куті необхідно натиснути «реєстрація». З’являється анкета, яку ви заповнюєте. Для цього вказуєте свій робочий номер телефону, достовірні паспортні дані, поштовий ящик.

Інформація повинна бути правдивою. Букмекер працює відповідно до законодавства Російської Федерації і зажадає від вас ідентифікації. Ці правила зобов’язують контору приймати до своїх лав тільки осіб досягли 18 років. Варто пам’ятати що, букмекер є представником беттінга з ЦУПІС. При заповнення анкети, не забудьте вказати бонус код леон при реєстрації, скопійований у нас. Це гарантовано дозволить вам отримати бк Леон бонус в розмірі до 20000 рублів. Далі натискаєте «зареєструватися». На вказану поштову скриньку прийде відповідний лист.

Для того щоб стати повноцінним гравцем компанії вам необхідно пройти ідентифікацію. Букмекер пропонує чотири варіанти:

 1. офіси компанії Евросеть;
 2. qiwi;
 3. через систему контакт;
 4. або ж онлайн.

Як отримати бонус Леон?

У мережі часто можна зустріти питання: бк Леон, як отримати бонус? Так ось, що б це зробити, вам доведеться набрати певну кількість «Леонов». При розрахунку leonov ваш перший депозит ділимо на два. Якщо при реєстрації рахунок був поповнений на суму 10000 рублів, то розрахунок наступний: 10000/2 = 5000. На leon.ru 50р. = 1leon.

При будь-якому розкладі ваш бонусний рахунок поповнюється. При виграші парі за кожні 100 рублів отримуєте 2 бали, а при програші 1 бал за кожні втрачені 50р. Коли сума бонусних балів досягне певного рівня, відбудеться зарахування бонусу вам на рахунок. Леони можна обмінювати на гроші і виводити або ж, міняти на цінні призи. Список подарунків різноманітний: телефони, планшети, персональні комп’ютери, фото та відео техніка.

Не так давно букмекер розігрував автомобіль. За друге і третє місця були призи в розмірі 300 і 150 тисяч рублів, відповідно.

Постійно проходять розіграші квитків на матчі англійської прем’єр-ліги. Організація балує своїх Беттери подарунками на новорічні канікули і різдво.

Відгуки

На просторах мережі інтернет зустрічається безліч різних відгуків про дану букмекерській конторі. Є позитивні і негативні думки. Як відомо на всіх не догодити. Наша думка, що bk leon є однією з кращою в своїй сфері.

Переваги

 • Значний вітальний бонус.
 • Надійність.
 • Простота в реєстрації.
 • Наявність ліцензії для роботи на території Росії.
 • Мобільний додаток для android і ios.
 • Мінімальна сума поповнення рахунку дорівнює 10 рублів.
 • Мінімальна сума виводу коштів від 1000 руб.
 • Якісна робота служби технічної підтримки.

Недоліки

 • Відео трансляція відсутня
 • Розпис не відрізняється своєю широтою
 • Варіантів для виведення коштів не багато, в порівнянні з іншими букмекерами.

Служба технічної підтримки бк Леон

Якщо у вас виникають питання при реєстрації або в процесі діяльності, то вам необхідно звернутися в службу підтримки. Зробити це можна наступними способами:

заповнення форми зворотного зв’язку;

через онлайн чат.

Фахівці компанії швидко і якісно допоможуть вам розібратися з будь-якою проблемою. Час відповіді в чаті становить не більше 2 хвилин. Адміністрація завжди йде на зустріч Беттери і дорожить кожним своїм клієнтом.

Висновок

Сподіваємося, що допомогли розібратися вам, для чого потрібен бонус код леон і як отримати вітання бонус Leon. І на завершення хотілося б сказати, що, відмінності між бонус кодом і промокодом leon немає. Це одна і та ж комбінація, що дозволяють вам стати учасником акції букмекера. Бонус на перший депозит в конторі не маленький. Явним плюсом так само є легальність цього представника світу беттінга.

Залишити відповідь