| by kmfixer | No comments

Промокод GGBet – як отримати та як використати

Коротка комбінація з п’яти символів може відкрити титановий сейф з грошима, тільки цей код вам навряд чи хтось віддасть просто так. Промокодом від букмекерів – це інша історія. Прямо зараз ми вам даруємо GGBet промокод – BETRU, який зробить перший депозит кожного нового гравця в два рази вище. Читайте, як GGBet промокодом використовувати і що можна виграти.

Як отримати GGBet промокодом при реєстрації?

Щоб отримати золото єгипетських фараонів, яке заховано в самих надрах пирамидного лабіринту, потрібно обійти сотні пасток, не заблукати, а потім ще й вибратися. Однак тепер отримати гроші «просто так» набагато простіше: необхідно зареєструватися на сайті БК ГГБет і поповнити депозит, ввівши при цьому ГГ Бет промокод BETRU. І хитатися по курних темними лабіринтами не треба, і скарби, вважайте, вже у вас в кишені. Розповідаємо, де і коли вводити промокод:

  • Реєструєтеся на сайті БК GGBet, підтверджуєте e-mail і заповнюєте аккаунт.
  • Натискаєте кнопку «Каса» в правому верхньому кутку і переходите в розділ «Мої бонуси».
  • Вписуєте до відповідного рядка GGBet промокод – BETRU, і тиснете «Активувати» (обов’язково активуйте промокод ПЕРЕД поповненням рахунку, тільки тоді з’явиться можливість скористатися бонусним пропозицією).
  • Після цього перед вами з’явиться віконце з таймером, де буде відраховуватися час дії бонусу. Тиснете «Поповнити рахунок», вносите депозит зручним для Вас способом, і бонус стає доступний.

Розмір першого депозиту для отримання бонусу – не менше 5 USD. Сума бонуса дорівнює сумі першого депозиту, але не перевищує 50 USD.

Невелику пригоду все-таки доведеться пройти: як і у будь-який інший букмекерської контори, бонус потрібно відіграти. Світ би складався виключно з доларових мільйонерів, якби букмекери роздавали гроші наліво і направо. А може все БК в світі тоді зникли б зовсім, всього за пару днів. Тому пояснюємо, як відіграти бонус GGBet, щоб гроші, отримані з нічого, перетворилися на справжні долари:

  • Ви ввели промокод і поповнили депозит на необхідну суму.
  • Поставте суму бонусу в 14-кратному розмірі на спортивну подію ординарного типу з коефіцієнтом не менше 1.75 (зверніть увагу, що беруть участь тільки події, не пов’язані з комп’ютерними іграми, не дивлячись на кіберспортивного спрямованість сайту).
  • Коли парі буде зіграно, відіграний бонус переведеться на ваш ігровий рахунок.

Пояснюємо на прикладі:

Гравець зареєструвався, ввів промокод і поповнив баланс на 10 $. Відповідно, стільки ж Беттер отримує на бонусний рахунок. Для відіграшу гравцеві необхідно зробити ставку в 140 $ на будь-який спортивний подія (увага – НЕ кіберспорт, а реальний футбол, хокей і так далі) з коефіцієнтом не нижче 1.75. Як тільки ставка Беттери зіграє, бонус разом з виграними засобами перейде на ігровий рахунок.

Правила використання промокодом GGBet

Ми не менше вас хочемо, щоб у вас все вийшло, і ви виграли покладений вам бонус, тому вивчіть кілька важливих правил. Не переживайте, вони не суворі, а цілком стандартні. Будуть питання – задавайте в коментарях, і ми обов’язково відповімо!

Суму мінімального депозиту потрібно внести протягом 14 днів після активації промокодом. В іншому випадку можливість використовувати бонус пропаде.

На відіграш бонусу також дається 14 днів. Якщо гравець не відіграє, сума бонусу анулюється.

Промокод GGBet – BETRU можна використовувати тільки один раз на перший депозит. Одночасно з промокодом не можуть використовуватися інші бонуси.

Якщо гравець вирішить вивести реальні кошти, неотигранние бонус буде списаний.

У разі порушення гравцем правил, БК ГГБет має право анулювати всі бонусні кошти Беттери.

GGBet промокодом 2019 – ваш шанс без всяких ризиків отримати доступ до справжніх скарбів.

Залишити відповідь