| by kmfixer | No comments

Промокод Фонбет – як отримати та як використати

Легальна букмекерська контора Фонбет є однією з найпопулярніших на території Російської Федерації і має одну з найширших мереж пунктів прийомів ставок і великою клієнтською базою. Починаючи з березня 2018 року, даний букмекер ввів нову програму для заохочення своїх нових клієнтів, що передбачає бонус за перше поповнення рахунку.

Інформація про бонус 10 000 рублів

Дана бонусна програма передбачає отримання заохочення за реєстрацію на сайті. У Програмі лояльності можуть брати участь тільки фізичні особи, які досягли віку 18 (вісімнадцяти) років.

Як отримати бонус в Фонбет?

Учасником Програми лояльності може стати учасник азартних ігор, що зробив поповнення балансу учасника азартної гри на Сайті або в Пункті прийому ставок Організатора Програми лояльності

Зробіть перший депозит від 500 рублів. Загальна сума фрібетов буде дорівнює сумі вашого депозиту. Максимальний загальний розмір фрібетов – 10 000 рублів.

Протягом 30 днів після приєднання до Програми Учаснику нараховуються бонусні бали. При цьому зараховуються будь-які парі з коефіцієнтом від 1,50. Накопичені бали змінюються на фрібети при досягненні умов отримання фрібета.

Кількість і номінал фрібетов залежить від суми першого поповнення балансу учасника азартної гри. Мінімальний можливий номінал фрібета – 500 рублів, максимальний номінал одного фрібета – 1 000 (одна тисяча) гривень.

Отримуйте наступні фрібети за кожен відіграш на суму 10 номіналів фрібета. На відіграш фрібетов дається 30 календарних днів з моменту внесення першого депозиту. У відіграш зараховується факт скоєння ставки (одинарні, експреса або системи) з коефіцієнтом від 1.50.

Ставки, за якими відбулося повернення, в відіграш не зараховуються. Якщо розмір ставки перевищує необхідну для отримання фрібета суму, то надлишок зараховується в рахунок відіграшу наступного фрібета.

Якщо ви робите ставки на протилежні результати однієї події, то в відіграш зараховується тільки перша ставка.

Як використовувати бонус 10 000 рублів?

Саме поняття фрібета (або безкоштовної ставки) не має на увазі під собою якихось складних комбінацій для його відіграшу. Якщо перший фрібет доступний, то необхідно його проставити в п’ятикратному розмірі (2500 рублів), інші фрібети – в десятикратному.

Залишити відповідь