| by kmfixer | No comments

Чет і непарне число в ставках: що це таке, застосування

Варіант ставок на чет / непарне в будь-якому виді спорту – це ставки на кількісні показники забитих голів / виграних сетів / набраних очок і т. Д. Назва цих парі пояснює принцип виграшу або програшу по ним: гравцеві треба спрогнозувати, якою буде обрана для ставки позиція за підсумками спортивного змагання – парній або непарній.

Ставки на чет / непарне в будь-якому виді спорту відбуваються на парне чи непарне кількість обраних позицій за підсумками змагання.

Чет / непарне в ставках на футбол

Один з кращих видів спорту для подібних парі – це футбол. У футболі забивається мало голів, якщо порівнювати з іншими популярними видами спорту (хокей, теніс, баскетбол). Значить, спрогнозувати, яке буде забито кількість голів в матчі – парне або непарне, – трохи легше.

Коефіцієнти букмекерів на такий вид ставки залежать від котирувань на перемогу: якщо грають рівні команди, то висока ймовірність нічийного результату, а це завжди парна кількість голів. Відповідно, і котирування буде нижче, ніж на непарне. У матчах, де є явний фаворит, коефіцієнти на чет / непарне найчастіше однакові – зазвичай 1.90 / 1.90.

Стратегія ставок «тотал чет»

Розповідаємо про стратегію докладно, обчислюємо плюси і мінуси.

Така стратегія в футболі має на увазі відразу дві ставки: на «тотал чет» і на «тотал більше 2,5 голів». Щоб бути в плюсі ​​при грі по цій стратегії, гравцеві треба вибирати коефіцієнт на «тотал більше 2,5 голів» від 2.10 і вище.

Припустимо, наявний розмір ставки – 2000 рублів. Ділимо його на дві частини: 1000 рублів йдуть на ставку «тотал чет» і 1000 рублів – на ставку «тотал більше 2,5 голів» (розмір ставок можна скорегувати відповідно до розміру коефіцієнтів – чим вище котирування, тим меншу суму можна на неї поставити). Припустимо, що коефіцієнт на «тотал чет» стандартний – 1.90, а коефіцієнт на «тотал більше 2,5 голів» – 2.10.

У підсумку гравець програє всі 2000 рублів (обидві ставки) тільки при рахунку 1: 0 або 0: 1.

При варіантах 0: 0, 1: 1, 2: 0 і 0: 2 зіграє ставка «тотал чет», і у гравця будуть мінімальні втрати у вигляді 1000 рублів (виграє коефіцієнт 1.90, програє коефіцієнт 2.10).

При всіх інших випадках гравець буде в прибутку. Крім того, є варіанти (їх рівно половина після трьох забитих голів), коли зіграють обидві ставки.

Стратегія має багато прихильників. 100% -ї гарантії виграшу вона не дає (все-таки високі коефіцієнти на «тотал більше 2,5 голів» виставляються там, де великий шанс побачити менше трьох голів у матчі), але збереження грошей досить висока.

Ставки «чет / непарне» в баскетболі

У баскетболі в середньому за матч набирається від 160 до 220 очок (середні тотали для європейського баскетболу і матчів НБА). Спрогнозувати, яке буде забито кількість очок – парне або непарне, – дуже складно. У зв’язку з цим букмекерські контори часто пропонують хороші коефіцієнти на такий варіант (рідко відходять від значень 1.90 / 1.90). Це дає гравцеві можливість виробити стратегію своєї поведінки.

Стратегія «чет / непарне» в ставках на чверті

Існує статистика, яка говорить, що тільки в 10% баскетбольних матчів абсолютно всі чверті закінчуються тільки на чет або тільки на непарне набраних очок. Тут можна пробувати грати якусь версію стратегії «наздоганяння».

Виглядати це буде так: гравець ставить на парну кількість очок в першій чверті. Якщо парі проходить, то краще на цьому зупинитися. Якщо не проходить, то на другу чверть гравець знову ставить на чет, але вже суму, виграш по якій перекриє програш першої ставки. І так – до четвертої чверті. Мінус стратегії ставок на чет / непарне в баскетболі по чвертях очевидний: якщо у всіх чвертях результат буде або парних, або непарних, то гравець залишається з порожнім гаманцем.

Стратегія «чет / непарне» в кінцівках чвертей

Це вже більш складна стратегія, яка спирається на аналіз баскетбольних матчів. Справа в тому, що, коли чверть добігає кінця (зазвичай останні дві хвилини), у команд вже є перебір фолів (більше 5 або 6), і тоді безліч атак завершуються штрафними. За дві хвилини команди можуть провести по три атаки (6 атак по 20 секунд = 120 секунд). Якщо кожна атака буде завершуватися фолом, а гравці з лінії штрафного не будуть промахуватися, то в останні дві хвилини буде забито парне число очок. Таким чином, в кінцівках чвертей баскетболу треба ставити на чет / непарне очок в чверті, виходячи з поточного рахунку.

У стратегії два мінуси: в останній атаці нерідко робляться триочкові кидки, і не всі гравці ідеально виконують штрафні кидки.

Ставки на «тотал чет / непарне» в тенісі і хокеї

Ставки на «тотал чет / непарне» доступні в букмекерських лініях практично на всі види спорту. У тому числі на теніс і хокей.

У тенісі в якості кількісного показника найчастіше використовується число зіграних геймів. Коефіцієнти в обидві сторони, як правило, рівні (1.90 / 1.90). Іноді в якості показника використовують число зіграних сетів.

У хокеї такі парі полягають на кількість закинутих шайб. У цьому виді спорту є своя специфіка: якщо одна з команд програє з різницею в одну шайбу, то в кінцівці вона знімає воротаря і замінює його шостим гравцем на майданчику. Це підвищує шанси забити шайбу на останніх секундах. Разом з цим підвищується і шанс на парну кількість голів в матчі (в хокейних матчах такий варіант зазвичай доступний з меншим коефіцієнтом).

Залишити відповідь