| by kmfixer | No comments

Бонуси і промо акції від букмекерської контори Фавбет

Бонус від букмекерської контори Favbet – це реальний шанс отримати великий виграш при мінімальному фінансовому бюджеті. Адміністрація сайту постійно оновлює спеціальні пропозиції, роблячи їх більш різноманітними, вигідними і доступними в усіх відношеннях. Бонуси розраховані на всі категорії гравців: від новачків до професійних Беттери. Взяти участь в акції, що діють, турнірах і конкурсах може кожен бажаючий, що досяг повнолітнього віку.

Звертаємо вашу увагу на те, що офіційний сайт букмекерської контори працює на підставі ліцензії, виданої на території Республіки Білорусь. Компанія працює без податку на ЦУПІС, тому в разі перемоги ви отримуєте свій виграш в повному обсязі, без необхідності сплати додаткових комісій і грошових зборів.

Бонус на перший депозит від бк Фавбет

В даний час стандартного привітального бонусу на депозит при реєстрації у букмекера немає. Замість нього адміністрація Favbet пропонує новим гравцям скористатися альтернативною пропозицією – укласти вигідне парі без ризику втратити власні кошти.

Такий Favbet бонус на депозит дозволяє Беттери зробити ставку на будь-яке доступне подія зі спортивної розпису на суму до 10 євро. У разі помилкового прогнозу витрачені на укладення парі гроші будуть повернуті на ігровий баланс користувача.

Бонус від букмекерської контори без ЦУПІС і податку привертає новачків чесними і прозорими виплатами в разі перемоги. Скористатися бонусним пропозицією «Ставка без ризику» може кожен новий гравець на наступний день після реєстрації аккаунта. Час активації бонусу – з 11:00 до 17:00 за московським часом.

Умови отримання привітального бонусу в бк Favbet

Вимоги до безризикової ставки досить прості. Щоб скористатися бонусний пропозицією на перший депозит, новому користувачеві необхідно виконати кілька послідовних дій:

 • Зареєструватися на офіційному сайті букмекера, вказати реальну інформацію в анкеті.
 • Підтвердити свою згоду на обробку персональних даних, пройти процедуру верифікації по електронній пошті.
 • Авторизуватися в особистому кабінеті, використовуючи зазначені раніше логін і пароль.
 • Поповнити ігровий рахунок в системі будь-яким доступним способом.

При успішному виконанні всіх перерахованих вище етапів бонус буде нарахований на наступний день, до 17:00 за київським часом. Після цього Беттери залишиться вибрати із загальної розпису то подія, на результат якого планується укласти парі. Коефіцієнт на одинар повинен бути не менше 1.50, на систему або експрес – не менше 2.50. Максимальний розмір безпрограшної ставки не повинен перевищувати 10 євро. В акції беруть участь всі події, представлений в прематчевой лінії і режимі Live.

Щоб досконала ставка перейшла в статус безризиковою, гравцеві необхідно поставити відповідну галочку в купоні і тільки після того клікнути на кнопку «зробити ставку».

Бонуси для постійних клієнтів бк Favbet

Адміністрація букмекерської контори Фавбет цінує кожного свого клієнта, тому не забуває радувати вигідними бонусами і акціями активних користувачів. На даний момент постійним клієнтам доступні два бонусних пропозиції, про кожного з яких варто поговорити детальніше.

Бонус на експрес

З ним гравці можуть отримувати до 50% більше суми виграшу. Для активації бонусу від букмекерської контори необхідно додати в купон не менше трьох випадків, мінімальний коефіцієнт кожного з яких повинен бути не менше 1,50.

Розрахунок бонусного заохочення за такими типами інтерактивних грошових ставок здійснюється за наступним принципом:

 • за 3 події + 3%
 • за 4 події + 4%
 • за 5-6 подій + 5%
 • за 7-9 подій + 7%
 • за 10 подій + 15%
 • за 11-15 подій + 20%
 • 16-20 подій + 35%
 • 20-30 подій + 50%

Чим більше кількість подій додано в експрес-купон, тим більший відсоток від суми ставки ви отримуєте в результаті. Примітно, що дана бонусна система взаєморозрахунків поширюється абсолютно на всі «Експрес», в тому числі на лайв і парі, укладені в пунктах прийомів наземних ставок. Крім того, на подібні експреси даного типу не поширюється пункт внутрішніх правил 4.7. Відповідно, обмеження на кшталт максимального коефіцієнта «експреса» до 1000 на них також не діє.

У разі, якщо по одному або декільком подіям в купоні буде зроблений повернення, то загальний коефіцієнт парі підлягає обов’язковому перерахуванню.

Експрес дня

Експрес дня – один з найпростіших способів отримати додатковий бонус від керівництва букмекерської контори Favbet. Для цього Беттери досить укладати грошові парі на результати найпопулярніших подій дня в один клік. Бонус в розмірі 10% підсумкового коефіцієнту буде нараховано автоматично. Ніяких спеціальних бонус кодів вводити не потрібно, що значно спрощує процес його отримання.

На даний момент букмекер пропонує від трьох до п’яти фіксованих результатів, значення яких поширюється на самі запитувані і очікувані події дня.Задача Беттери полягає в об’єктивній оцінці запропонованих варіантів доступних експресів і виборі найбільш правдоподібного виведення з наявних. У разі перемоги бонус до підсумкового коефіцієнту буде нараховано разом з основною сумою виграшу.

Використовувати даний вид бонусу можна необмежену кількість разів. Виграшні грошові кошти не вимагають додаткового вейджер, тому їх можна перевести в готівку в будь-який час.

Залишити відповідь