| by kmfixer | No comments

Як робити ставки на футбол

yak-robyty-stavky-na-futbol

Футбол-поширений і популярний вид спорту. На це впливає багато факторів. В першу чергу гра приверне людей динамічністю подій, швидкістю і в деякому роді непередбачуваністю результату. Футбольні поєдинки завжди супроводжуються підтримкою вболівальників на стадіоні, в пабах, вдома біля телевізорів. Крім цього, футбол найпоширеніша категорія в букмекерських конторах. Зробити ставку на футбол через інтернет може кожен. Оборот грошей в цій спортивній групі по всьому світу перевищує витрати на інші види спорту.

Вибір букмекера

Перший крок-вибрати гідного букмекера. Раніше ресурс «Букмекерська.онлайн» розглядав ТОП-кращих легальних букмекерських контор. Саме на їх варто звернути увагу, якщо перед вами стоїть завдання збільшити свій дохід. Такі БК як 1хСтавка, Winline, Ліга Ставок і Леон приймають інтерактивні ставки, швидко виплачують виграші гравців і мають розкручений бренд на просторах інтернету. Із зарубіжних компаній рекомендуємо PinnacleSports і Sbobet.

Правила та умови БК

Другий етап вивчення правил букмекерської контори, в якій ви робите ставки. Всі умови БК здадуться простими, але це тільки на перший погляд. В розділі «Правила» прописано багато нюансів розрахунку результатів: перерваний матч, гравець знявся через травму, в який момент матч він це зробив, коли буде доиграна зустріч, чи враховується тотал в овертаймі і додаткового часу і т. д. В залежності від фактора, правила розрахунку у кожного букмекера різні, одні роблять повернення з коефіцієнтом 1.00, інші розраховують як мінус. Тому уважно враховуємо специфічні моменти букмекерської контори.

Як зробити ставку на футбол через інтернет

Букмекера вибрали, правила вивчили, переходимо до найголовнішого-до беттингу. Для того, щоб зробити ставку на футбол через інтернет необхідно підготуватися: зібрати інформацію про прийдешньому матчі (хто пропустить зустріч, яка мотивація у команд, де клуби знаходяться в турнірній таблиці тощо), проаналізувати статистику попередніх поєдинків і очних протистоянь, переглянути лінію, прочитати, що про цю гру пишуть професійні експерти і зробити власний висновок щодо конкретного матчу. Розподіліть правильно банк в букмекерській конторі, виділіть, наприклад, 500 грн на кожен варіант, і на дистанції тримайте позитивну статистику ставок. Дотримуючись елементарних рекомендацій, новачки досягають успіху в гральній сфері.

Залишити відповідь