| by kmfixer | No comments

Як правильно робити ставки на спорт

yak-pravylno-robyty-stavky-na-sport

Сьогодні для багатьох ставки на спорт в інтернеті стали одним з основних джерел доходу. Ви вибираєте букмекерську контору і робите ставку на результат майбутнього спортивного змагання. Букмекером встановлюється свій коефіцієнт, який розраховується виходячи з думки інших учасників ставок. Якщо ви зробили правильний прогноз, після завершення матчу або отримуєте більшу суму в кілька разів поставленої, або залишаєтеся зовсім без грошей.

Щоб залучити якомога більше клієнтів, букмекерами пропонуються різні види ставок. Наприклад, у футболі ви можете не тільки поставити на рахунок, але ще спрогнозувати скільки у матчі буде жовтих і червоних карток, вирішиться результат зустрічі в основний або додатковий час і т. д. Букмекерські контори намагаються зробити так, щоб клієнт міг поставити практично на будь-який вид спорту. Сьогодні ж наші співвітчизники із задоволенням роблять ставки на спорт і виграють. Якщо і ви хочете почати на цьому заробляти, врахуйте наступне.

Як не втратити гроші на ставках

Ставте неупереджено! Ви можете втратити гроші, якщо будете робити ставку тільки на емоціях. Часто на команду ставлять тільки тому, що вона кохана, а не тому, що сильна і добре грає. Оцініть можливості суперника, і, не слухаючи поради друзів, зробіть свою ставку, засновану тільки на власній логіці. Чому багато букмекерських контор приймають ставки в спорт-барах? Тому що тут люди розслаблені і довіряють більше своїм емоціям, ніж холодному розрахунку.

Не потрібно зациклюватися на одному букмекерові. Не лінуйтеся постійно прочісувати інтернет у пошуках контор, які готові запропонувати вигідні умови ставок, знайомтеся з відгуками, тільки так ви можете заробляти хороші гроші на спорті. Не варто робити ставки на команду, про яку ви чуєте вперше. Потрібно мати чітке уявлення про спортсменів, яким ви “довіряєте” свої гроші. Також не потрібно робити занадто великих ставок, як би ви не були впевнені в результаті зустрічі. Ризик – справа благородна, але емоційний розрахунок і гонитва за величезним виграшем може привести до того, що ви програєтеся в пух і прах. Адже явний фаворит може виявитися просто не в кращій фізичній формі і програти зустріч.

Як почати вигравати

Роблячи ставки, можна, звичайно, покладатися на удачу і довіряти своїй інтуїції. Але деякі правила, дотримуючись яких, можна збільшити ймовірність виграшу.

По-перше, ставки потрібно робити тільки на той спорт, в якому ви добре розбираєтеся: знаєте правила гри, характер конкретного судді, знайомі з можливостями гравців. Перш ніж почати робити ставки, зберіть всю можливу інформацію про даний вид спорту.

По-друге, постарайтеся якомога краще вивчити одну лігу і робити ставки саме в ній. Слідкуйте за іграми, не пропускаючи жодної. Це збільшить ймовірність того, що ви зробите правильну ставку.

По-третє, почавши вивчіть існуючі види ставок і виберіть найбільш підходящі. Якщо ваша букмекерська контора їх не пропонує, міняйте букмекера. Шукайте того, хто запропонує хороший коефіцієнт і буде сумлінно виконувати свої обов’язки.

По-четверте, не забувайте контролювати свій бюджет і ніколи не грайте на гроші, взяті в борг. Перш ніж почати робити ставки, навчіться керувати своїм капіталом. Ви повинні мати чітке уявлення про те, скільки грошей у вас і скільки ви можете дозволити собі програти. І ще, вирішите, яким відсотком капіталу ви можете ризикувати в кожній грі. Новачкам радять, щоб це було не більше 1-2% від загальної суми. Ви рано чи пізно програєте, і не хочеться, щоб програний був весь банк.

По-п’яте, ставте тільки тоді, коли впевнені в результаті гри. Якщо ви нічого не знаєте про команди, але букмекер пропонує високий коефіцієнт, відмовтеся від ставок.

І пам’ятайте, головне в гральній справі-це холодний розрахунок, підкріплений новими знаннями.

Залишити відповідь