| by kmfixer | No comments

Всі букмекери України

vsi-bukmekery-ukrayiny

Букмекерські контори України офіційно перебувають під забороною, починаючи з 2009 року, коли всі азартні розваги, крім державних лотерей, були об’явлені поза законом. Проте, не дивлячись на нелегальність, ставки на спорт залишаються популярною розвагою в країні. Навесні 2017 року на розгляд до Верховної Ради було подано кілька законопроектів, в яких пропонуються нові положення щодо легалізації та регулювання ринку азартних розваг. Влада вважає, що при грамотному регулюванні букмекери України та інші постачальники гральних послуг можуть суттєво поповнити бюджет країни.

Доступні БК в Україні

Офіційно букмекерські контори на території України не діють. Ставки на спір знаходяться в тіньовій зоні і приймаються в нелегальних закладах. І якщо з наземними тоталізаторами справи йдуть досить складно, то набагато простіше знайти сайт, де приймають ставки. Онлайн-беттінг не регулюється законодавством, тому рейтинг букмекерів України в основному складається з постачальників інтернет-ставок. У нього входять:

  • Марафон;
  • Парі-Матч;
  • 1xBet;
  • Unibet;
  • Betfair;
  • FavBet.

Гральне законодавство України

Гральний бізнес в Україні знаходиться під забороною починаючи з 2009 року. З тих пір по всій країні час від часу відкриваються так звані «інтернет-клуби», які за фактом виявляються підпільними казино і пунктів прийому ставок. Такі заклади зазвичай закриваються протягом декількох місяців, і так само швидко змінюються новими конторами.

Оскільки підпільна діяльність невикорінна, і на ліквідацію незаконних підприємств йде досить багато ресурсів, уряд країни має намір розглянути нові законопроекти, покликані врегулювати азартні розваги. У тому числі букмекерів і тоталізатори.

Як перевірити букмекерів країни на легальність

На сьогоднішній день всі букмекерські контори в Україні незаконні. Тому громадяни країни користуються закордонними веб-сайтами. Так, основні питання українських беттеров стосуються не стільки легальності на національному ринку, скільки надійності онлайн тоталізаторів.

Перевірити сумлінність сайтів БК можна незалежно від країни, в якій букмекер зареєстрований. Як правило, в нижній частині сайту вказано, яким регулятором була видана ліцензія, і як довго дозвіл діє. Також значення має термін існування постачальника спортивних ставок.

Яка валюта приймається в конторах і способи введення-виведення коштів

Деякі закордонні букмекерські контори онлайн приймають депозити в українській гривні (UAH). Однак більшість сайтів пропонують операції в USD і EUR. Набір допустимих валют залежить від локалізації оператора і його зацікавленості в українському ринку. У букмекерських конторах України Приватбанк один з способів поповнення рахунку, наприклад, БК Парі-Матч дозволяє вносити кошти в гривнях і пропонують гривневі бонуси шанувальникам ставок.

Для внесення депозитів і зняття коштів з персонального рахунку на зареєстрованому акаунті більшість сайтів БК пропонують різні платіжні системи:

  • платіжні (дебетові та кредитні) картки (MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron);
  • електронні гаманці (QIWI, Webmoney, Neteller, Skrill);
  • банківські перекази.

Поповнюючи рахунок в зарубіжній онлайн-БК важливо враховувати курс, за яким UAH конвертується в прийняту сайтом валюту. Також варто звертати увагу на термін проведення транзакцій-введення коштів, як правило, відбувається миттєво, а висновок займає від пари годин до декількох днів.

Залишити відповідь