| by kmfixer | No comments

Що таке тотал в ставках на спорт?

total-v-stavkakh-na-sport

На кожну спортивну подію букмекерські контори пропонують широкий спектр ставок, починаючи від переможця матчу і закінчуючи результативністю команд. Одним з найбільш популярних видів ставок серед гравців вважається тотал, що представляє собою результативність команд за певний відрізок часу.

На кожен матч букмекери виставляють загальний тотал, який визначається сумарною кількістю голів (шайб, очок), забитими обомакомандами протягом всього поєдинку. Також нерідко можна зустріти тотал на кожен тайм (період, сет) окремо і індивідуальний тотал команд або гравців.Для багатьох гравців робити прогнози на тотал простіше, ніж аналізувати переможця матчу. Це пов’язано з тим, що в цьому випадку потрібно враховувати менше факторів при прогнозуванні. Тому ставки на тотал особливо будуть корисними для новачків. Хоча, насправді, прогнозувати тотали так само важко, як і будь-який інший вид ставок.

Також необхідно враховувати мотивацію команд. Наприклад, принципові дербі часто виявляються дуже результативними. А в тому випадку, якщо результат поєдинку має невелике значення для обох команд, то цілком можна очікувати малу кількість голів. Бажано також враховувати погодні умови, стан поля, наявність в основному складі ключових гравців в командах. Ще одним важливим фактором стиль гри команди, який може істотно відрізнятися при виступі на домашній арені і на виїзді.

Існує три види тотала, кожен з яких має свої особливості. Гравцям рекомендується підібрати для себе відповідну стратегію ставок на тотал і використовувати відповідний вид.

  1. Найчастіше можна зустріти тотал в ставках, який кратний 0,5, наприклад, 2,5 для футбольного матчу. В цьому випадку гравець або виграє свою ставку, якщо буде забито 3 і більше голів, або програє, якщо в матчі буде забито 0, 1 або 2 голи.
  2. Другий вид тотала являє собою цілу цифру (число). Якщо буде забито голів більше цього числа, то гравець виграє свою ставку. Якщо ж кількість голів виявиться менше, то такий прогноз виявиться програшним. У тому випадку якщо кількість голів буде рівним тоталу, то буде проведено повернення грошових коштів по даній події. Можливо, тому такий вид тотала часто використовують в експресах. У досвідчених гравців нерідко власна стратегія прогнозів на тотал, з допомогою якої можна досягти серйозних успіхів при грі в букмекерській конторі.
  3. Ще одним видом тотала в ставках азіатський варіант, при якому значення кратно 0,25, наприклад, 2,75 для футбольного матчу. Цей вид трохи складніше попередніх, так як тут можливий не тільки програш чи виграш з заданим коефіцієнтом, але також і частковий виграш і програш. Більш докладно про такі прогнози на четвертинний тотал можна прочитати в спеціальній статті.

Залишити відповідь