| by kmfixer | No comments

Стратегія ставок на спорт Драбинка

stratehiya-stavok-na-sport-drabynka

Стратегія ставок Драбинка навряд чи може вважатися ідеальною системою для гри проти букмекера. Проте ця ігрова стратегія може вважатися непоганим варіантом особливо для початківців прогнозистів. Важливо відзначити, що стратегія базується на елементарних принципах гри проти букмекерської контори і не містить складних формул, розрахунків і правил. Незважаючи на зовнішню простоту, стратегія Драбинка кимось вважається досить прибутковою та ефективною, нібито, дозволяючи кожному гравцеві втілити в реальність свою мрію виграти багато, ризикуючи при цьому малим.

Принцип гри по системі Драбинка

У будь-якій Лінії щодня з’являються події, результат яких можна передбачити з великою часткою ймовірності. Само собою, коефіцієнти, встановлені букмекером на ці результати, будуть невеликі. Таким чином, гравцеві потрібно або ставити велику суму грошей під низький коефіцієнт, щоб отримати солідний прибуток, або ставити невелику суму, але кілька разів поспіль. Стратегія Драбинка якраз має на увазі другий варіант.Отже, уявімо, що банк дорівнює 1000 руб. Завдання гравця щодня шукати в лінії події, в результатах яких він упевнений якщо не на 100, то на 99 відсотків. Для зручності будемо вважати, що всі коефіцієнти рівні 1.10 (але підійдуть як 1.08, так і 1.15). Після першої вдалої ставки на рахунку буде 1100 рублів. Потім 1210 рублів і т. д. Після десяти ставок прибуток буде не такою істотною на рахунку буде близько 2350 рублів. Але вже через 30 ставок сума на рахунку перевищить 15000 рублів. 60 ставок без осічок майже 300 тисяч.

Які ризики при грі по стратегії Драбинка?

Звичайно ж, коефіцієнти 1.08-1.15 зовсім не означають, що відповідний результат обов’язково настане. Сенсації в спорті не рідкість, а значить, завжди ймовірність програшу. Для того щоб мінімізувати ймовірність провалу, слід максимально ретельно вивчати лінію. Найкраще вибрати кілька результатів, а потім серед них вибрати найбільш підходящі. Вірний спосіб знизити ризики запустити відразу кілька таких драбинок. Наприклад, на 10 драбинок знадобиться 10 тисяч рублів. Для того щоб відбити ці гроші, знадобиться виграти близько 25 ставок поспіль хоча б по одній з драбинок.

Стратегія Драбинка зацікавить тільки новачків, які поки ще впевнені, що маленькі коефіцієнти постійно виграють. Досвідчені гравці розуміють, що дана стратегія має набагато більше мінусів, ніж плюсів.

Залишити відповідь