| by kmfixer | No comments

Огляд Pinnacle

ohlyad-pinnacle

Букмекерська контора Pinnacle Sports з’явилася в 1998 році. За час свого існування вона перетворилася в одну з найбезпечніших і надійних компаній світу, що працюють в даній сфері. Контора кілька разів завойовувала різні престижні нагороди і навіть визнавалася кращим букмекером в світі.

Реєстрація

Реєстрація у вас відніме не більше п’яти хвилин. Після заповнення всіх даних ви отримаєте логін, за яким можете заходити в контору. При реєстрації вам потрібно буде вказати валюту рахунку. В конторі можна вибрати одну з 20 різних світових валют. Не радимо вам відкривати рахунок в тайванських доларах або японських ієнах, щоб потім не відчувати складності при виведенні коштів. Крім того, при поповненні рахунку з вас буде стягуватися додаткова комісія. Краще відкрити рахунок в доларах, євро або рублях.

Введення і виведення коштів

Якщо ви відкриєте рахунок в рублях, то вам буде доступний тільки один спосіб поповнення рахунків і виведення коштів за допомогою платіжної системи Qiwi. Мінімальна сума введення і виведення коштів становить 1000 рублів.

Набагато більше способів поповнення і виведення коштів на доларовому рахунку. Перерахуємо їх: банківський переказ. кредитні картки та картки оплати. електронні платіжні системи Qiwi, Moneta.ru, Skrill, Neteller і WebMoney.

Мінімальна сума грошової операції дорівнює 10-25 $(залежно від способу операції).

На жаль, букмекер бере велику комісію при виведенні коштів, яка складає 20$, 12 євро або 600 рублів, але кожен клієнт може один раз в місяць безкоштовно вивести гроші.

Дизайн сайту і навігація

Структура ресурсу досить зручна і зрозуміла. Інтерфейс в конторі російською мовою, але спортивні події в лінії і ставки вказані англійською, що може призвести до помилкової ставки, хоча інтуїтивно зрозуміло, особливо для гравців, які вже робили раніше ставки на спорт. Ви можете вибрати десятковий і американський вид коефіцієнтів.

Лінія і розпис

Лінія контори насичена футбольними турнірами і традиційними американськими видами спорту. Розпис в конторі слабка, у багатьох іграх можна зробити ставки лише на основні результати. У конторі високі ліміти ставок, причому даний букмекер закриває очі на вилочників і ніякими діями не перешкоджає їх грі.

Коефіцієнт

Високі коефіцієнти візитною карткою Pinnacle Sports. Контора відмовилася від усіх бонусів і акцій на користь максимальних коефіцієнтів. Практично на будь-який результат вони тут одні з найвищих у світі. Якщо маржа в інших БК становить 5-7%, то в Pinnacle Sports вона не перевищує 3-4%.

Live ставки

У розділі Live мало подій для ставок, але функціонал цього розділу порадував. Ставки оновлюються автоматично не тільки в лінії, але і в самому купоні. Також режим ставок одним кліком

Мобільна версія

В конторі мобільна версія, яка доступна за адресою http://www.pinnaclesports.com/m. Її інтерфейс оформлений на тих мовах, що і основна версія сайту.

Служба підтримки

Зв’язатися зі службою підтримки можна по електронній і звичайній пошті. Зазвичай співробітники компанії відповідають протягом 10-15 хвилин.

Висновок

Контора Pinnacle Sports підійде тим гравцям, які хочуть отримати вигоду зі своїх ставок. Її плюсами безпека, надійність, високі коефіцієнти і шанобливо ставлення до клієнтів. З мінусів відзначимо слабкий розпис і мала кількість подій в Live.

Залишити відповідь