| by kmfixer | No comments

Melbet відгуки, огляд

melbet-vidhuky-ohlyad

Букмекерська контора Melbet з’явилася в 2012 році. Незважаючи на юний вік, компанія активно розвиває не тільки онлайн-беттінг, але також відкриває численні пункти прийому ставок в різних містах Росії і країн СНД. Свою діяльність букмекер веде відповідно до ліцензії, виданої на острові Кюрасао.

Плюси і мінуси

Букмекерська компанія Melbet один з новачків у світі спортивних ставок. Незважаючи на те, що контора не відноситься до числа топових і популярних, у неї всі шанси через кілька років увійти в число кращих.

Серед переваг контори можна виділити непогану букмекерську лінію, що включає довгострокові парі, безліч підтримуваних платіжних систем. Мінуси-слабка бонусна програма і недостатня популярність букмекера.

Коефіцієнти

Коефіцієнти котируються на рівні трохи вище середнього. Мінімальна маржа пропонується на провідні чемпіонати по футболу та хокею, на тенісні, баскетбольні та волейбольні змагання маржа трохи вище. Залежно від обраного матчу і виду спорту, маржа може становити 4.5-12.5 відсотка.

Вибір ставок

Лінія ставок букмекерської контори Melbet включає близько сорока спортивних дисциплін. Окремий розділ виділено для кіберспортивних заходів. Поряд зі стандартними пропозиціями (чемпіонати з футболу, хокею, тенісу тощо) в лінії турніри з песапалло (фінському бейсболу) і гжльскому футболу.

Розпис досить докладна. Якщо чемпіонат відноситься до топових, можна робити ставки на статистику, фори, тотали, результати, точний рахунок. Розпис на матчі НБА включає навіть індивідуальний тотал кожного гравця.

Live-ставки

Мелбет пропонує відмінну лінію лайв-ставок. Тут як чемпіонати світового рівня, так і рідкісні футбольні турніри. Однак через відсутність покажчиків зробити ставку на такий турнір важкувато.

При розрахунку коефіцієнтів для лайв-ставок використовується показник рівноймовірно результатів 1.85 1.85.

Тоталізатор

Букмекерська контора Melbet пропонує кілька видів тоталізаторів. Найпопулярнішим «Пятнашка». Гравець повинен вгадати основний результат п’ятнадцяти матчів з різних чемпіонатів (наприклад, Кубок Мексики, Кубок Колумбії, 3-я бундесліга чемпіонату Німеччини). Якщо всі 15 результатів вгадані вірно, гравець отримує джек-пот. На сьогоднішній день він становить півтора мільйона рублів.

Також тоталізатори «Точний рахунок» (гравець повинен вгадати точний рахунок восьми футбольних матчів), «Футбол» (результати 14 футбольних матчів), «Хокей» (точний рахунок п’яти матчів) і «Кіберфутбол».Останній тоталізатор це розробка для любителів кіберспортивних заходів. Гравець повинен вгадати результати 15 матчів в кіберфутболі.

Бонусна програма

Бонусна програма це слабке місце букмекера. Вітальний бонус відсутній. Для постійних гравців акція «Зможеш довше!”. Якщо гравець досить успішний і веде довгу ланцюжок виграшних ставок, йому на пошту приходить промокод на суму до 2500 рублів.

Також бонус «Експрес дня». Букмекер пропонує експрес-ставку на різні спортивні заходи. Якщо гравець зробив ставку і вона виграла, його виграш збільшується на 10 відсотків.

Ставки з мобільних пристроїв

Любителі мобільних гаджетів можуть встановити мобільний додаток для своєї платформи Android або iOS. При необхідності, можна скористатися мобільною версією сайту Melbet. Завдяки полегшеному дизайну і відсутності зайвих функцій, мобільні додатки і сайт забезпечують максимально швидкий доступ до букмекерської лінії.

Депозит і висновок

Букмекер Melbet працює з усіма популярними засобами введення-виведення грошових коштів. Гравці з Росії і країн СНД можуть скористатися банківськими картами, електронними гаманцями, зробити мобільний платіж, скористатися інтернет-банкінгом. Більшість з перерахованих способів можна використовувати і для поповнення депозиту, і для виведення грошей із системи. Можна поповнювати рахунок через салони стільникового зв’язку Зв’язковий і “Евросеть”, проте отримати виграні гроші таким чином не вийде.

Служба підтримки

Компанія має компетентну службу підтримки. Зв’язатися зі співробітниками БК можна будь-яким з доступних способів:

  • Заповнити форму зворотного зв’язку
  • Продзвонити за телефоном, вказаним на сайті.
  • Надіслати лист на електронну пошту info@melbet.org.
  • Написати в лайв-чат.

Час відгуку залежить від обраного способу зв’язку. В телефонному режимі або лайв-чаті все вирішиться протягом декількох хвилин.

Залишити відповідь