| by kmfixer | No comments

Договірні матчі

dohovirni-matchi

Договірні матчі: безкоштовні, платні, де купити і чи варто? Кожен більш-менш досвідчений беттер хоча б раз чув про спортивні договорняки матчах або поєдинках, результат яких заздалегідь відомий певної групи осіб І, хоча найбільші світові асоціації подібні махінації всіляко заперечують, то і справа в пресі виникають нові скандали про подібні інциденти.Так хто може виступати в ролі організаторів подібних незаконних дій? Кому це потрібно і навіщо взагалі укладати подібні угоди між потенційними противниками?

Як працює вся схема договірних ігор?

Зазвичай схема організації подібного незаконного дійства досить проста. Якщо говорити про футбол, то представники різних клубів можуть прямо домовитися між собою. Як правило, це відбувається найчастіше в тому випадку, якщо для однієї команди результат вже не має ніякого значення, а для іншої вирішує дуже багато. Наприклад, таке трапляється в разі, якщо в кінці чемпіонату одна команда знаходиться в середині турнірної таблиці і в той же час відчуває фінансові труднощі, а її противник може вилетіти в нижчу лігу, але в той же час в разі перемогу гарантує собі збереження місця в поточному дивізіоні. Зрозуміло, що хтось може проплатити потрібний результат, але зробити це потрібно таким чином, щоб ніхто не зміг підкопатися і звинуватити організаторів договірного матчу в підкупі однієї із сторін або хабарництві.

Де купити договірні матчі? Іноді керівництво клубів, що знаходяться в середині турнірної таблиці, може домовлятися про обмін очками. Відбувається це наступним чином. У першому колі на своїй домашній арені господарі виграють, а на виїзді у другій частині чемпіонату цьому ж супернику програють. Всі залишаються задоволені (немов обидва рази зіграли внічию) і при цьому можуть заробити на ставках значні суми.

Ще один поширений варіант це домовленості з одним або декількома гравцями суперника. Наприклад, в хокеї іноді досить запропонувати значну суму одному воротареві. І він пропустить пару безглуздих шайб, що дозволить супернику виграти, а партнери продажного спортсмена навіть не будуть здогадуватися про подібні махінації. Якщо мова йде про футбол, то в змові можуть брати участь не лише голкіпери, але й один або кілька захисників, які самі виведуть форварда іншої команди на забивну позицію в підходящий момент, просто невдало втративши м’яч.

Кому це вигідно де можна купити договірні матчі?

В наш час у всесвітній мережі існує чимало ресурсів, що поширюють (безкоштовно або за певну винагороду) інформацію про договорняки. Зазвичай такі сайти або групи в соціальних мережах привертають увагу беттерів практично стовідсотковою гарантією результату на результат тієї чи іншої спортивної події. Особливо популярні в Інтернеті розмови про договірні футбольні матчі.

При цьому торговці подібним товаром говорять про високі гарантії своїх прогнозів навіть на поєдинки з досить значними коефіцієнтами (від 1,5 і більше). І при цьому мова йде про всесвітньо відомих чемпіонатах, кубкових зустрічах та інших турнірах, в яких за участь в підтасовуванні результатів організаторів подібних речей чекають суворі санкції, починаючи від величезних штрафів або відсторонення від світу спорту і закінчуючи тюремними термінами. Так хто ж все-таки може стояти за договірними матчами? Хто володіє інформацією, яку сміливо можна оцінювати у величезні суми грошей?

Хто стоїть за договірними матчами хто торгує залізними вірняками?

Якщо поглянути на професійний спорт тверезо і розважливо, зрозуміло, що організацією такої незаконної діяльності можуть займатися тільки особи, наближені до керівництва клубів та менеджменту самих спортсменів. При цьому, швидше за все, в подібних темних справах замішані і представники різних асоціацій, що курирують турніри або зустрічі.

Наприклад, свого часу в Америці багато звинувачували в організації договірних боксерських поєдинків відомого епатажного промоутера Дона Кінга, який робив мільйони на боях своїх підопічних. У футболі ж в подібних махінаціях найчастіше замішані або самі власники клубів, або як мінімум спортивні директори.

Чи варто вірити інформації про договірняки?

Вся справа в тому, що більшість сайтів в інтернеті і груп у соцмережах, які пропонують інформацію про результати матчів за солідну винагороду, ніякого відношення до сильних світу цього, дійсно щось знають про договірні матчі, не мають. Так що не варто довіряти свої гроші першому зустрічному і покладатися на його стовідсоткові дані про результати, якщо тільки він не здатний якось гарантувати достовірність своєї інформації.

Залишити відповідь