| by kmfixer | No comments

Безкоштовні прогнози на футбол

prognozy-na-futbol

Футбол можна назвати грою, що об’єднує мільйони. Не важливо, хто ви один з найзапекліших уболівальників, який купує квитки на всі матчі, або просто людина, яка всього лише час від часу дивиться трансляції з пивом і чіпсами. Ви можете зробити ставку на основі безкоштовних спортивних прогнозів від нашого сайту і непогано заробити.

Пам’ятайте, що в цій справі не можна керуватися логікою і тим більше емоціями. Необхідно опрацювати великий обсяг інформації і тільки потім робити висновки. Новини-тільки 1%.

Щоб не витрачати кілька годин на день, просто скористайтеся безкоштовними прогнозами на футбол. Вони актуальні для новачків, тих, хто починає свій шлях і кому непросто прийняти рішення. А коли придивитесь і переростете в професіонала, будете використовувати VIP-прогнози-для цього потрібно буде оформити підписку.

Як створюються прогнози на футбольні матчі?

При створенні прогнозів на футбольні матчі враховуються:

  1. Статистичні фактори, наприклад, кількість забитих і пропущених голів у кожній команді. Дуже часто це робиться не вручну, а в спеціальних програмах.
  2. Події, наприклад, наявність дискваліфікованих гравців в кожній команді або, скажімо, психологічний стан як всіх спортсменів, так і окремо в кожній команді.

Більшість наших безкоштовних прогнозів на футбольні матчі виграшні – подивіться “Статистику прогнозів”. Незважаючи на це, жодна людина, якою б професіоналом він не був, не може зі стовідсотковою впевненістю сказати, як пройде та чи інша подія.

Тому, якщо ви сумніваєтеся, поставте спочатку суму, яку не шкода витратити. При відповідальному підході ставки на футбольні матчі можуть стати додатковим джерелом доходу.

Хто робить прогнози на футбольні матчі?

Роблять прогнози на футбольні, як, втім, і всі інші матчі:

  • спортсмени, як самі гравці, так і їхні тренери;
  • спортивні коментатори;
  • спортивні оглядачі;
  • каппери ті, хто заробляє на ставках на спорт.

Про позицію спортсменів, спортивних коментаторів та оглядачів можна дізнатися із засобів масової інформації. Що стосується каперів, то вони роблять прогнози на футбольні матчі в Інтернеті на своєму сайті або в блозі. При цьому публікуються не тільки прогнози, а й статистика прогнозів, на основі якої можна знайти того, хто найкраще розбирається в темі.

Як вже говорилося раніше, ми можемо тільки припускати. Так, з високою точністю, але припускати. Тому її ведіться на пропозиції тих, хто обіцяє надати інформацію про так званий договірний матч за гроші, звісно. Це чистої води шахраї.

Перед тим, як вибирати один з наших безкоштовних прогнози на футбольні матчі, пройдіть процедуру реєстрації в декількох, хоча б в 2-х, букмекерських конторах. Це дозволить вибирати найбільші коефіцієнти і збирати максимум бонусів, тим самим заробляючи більше на одній і тій же ставці.

Залишити відповідь