logo
Микола Поворозник провів нараду з питань проведення Євро 2018 з міні футболу Микола Поворозник провів нараду з питань проведення Євро 2018 з міні футболу

Микола Поворозник провів нараду з питань проведення Євро 2018 з міні футболу

ВажливоНовиниФедерація 13.04.2018 admin 0

Продовжується підготовка до проведення аматорського чемпіонату Європи з міні футболу 2018, який відбудеться 12-18 серпня в Місті Спорту. 12 квітня, перший заступник голови КМДА... Микола Поворозник провів нараду з питань проведення Євро 2018 з міні футболу

Продовжується підготовка до проведення аматорського чемпіонату Європи з міні футболу 2018, який відбудеться 12-18 серпня в Місті Спорту.

12 квітня, перший заступник голови КМДА Микола Поворозник провів координаційну нараду в якій прийняло участь керівництво КМФФ в особах Мондриївського В.А. – першого заступника голови КМФФ, Ващука В.В. – першого заступника голови КМФФ, Харченка С.В. – заступника КМФФ та Маляревича О.В. – заступника КМФФ а також взяли керівники відомств столиці які будуть залучені до підготовки.

Микола Поворозник закликав колег не зволікати з підготовкою до чемпіонату Європи міні футболу 2018: “Події, які ми обговорюємо це комплекс заходів, які триватимуть практично тиждень, і за сукупністю яких формуватиметься думка у наших гостей про Україну. Тим паче, що транляції чемпіонату з Києва відбудуться в 25 країнах Європи. Це наша спільна відповідальність. Тому прошу надзвичайно серйозно поставитись до всіх організаційних питань”.

Головною метою даної наради було налагодити координацію співпраці київської міської влади з організаторами з київської міської федерації футболу задля проведення аматорського чемпіонату Європи міні футболу 2018, на високому професійному рівні.

Було прийнято ключові рішення які надають поштовх подальшій роботі.

 

Прес-служба КМФФ

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *