logo
Анатолій Дем’яненко, Владислав Ващук та Володимир Єзерський привітали переможців турніру пам’яті Андрія Гусіна Анатолій Дем’яненко, Владислав Ващук та Володимир Єзерський привітали переможців турніру пам’яті Андрія Гусіна

Анатолій Дем’яненко, Владислав Ващук та Володимир Єзерський привітали переможців турніру пам’яті Андрія Гусіна

ВажливоНовини 11.04.2018 admin 0

7 квітня на столичному НТК ім. Віктора Баннікова пройшов турнір пам’яті видатного українського футболіста та тренера Андрія Гусіна, який трагічно загинув у вересні 2014... Анатолій Дем’яненко, Владислав Ващук та Володимир Єзерський привітали переможців турніру пам’яті Андрія Гусіна

7 квітня на столичному НТК ім. Віктора Баннікова пройшов турнір пам’яті видатного українського футболіста та тренера Андрія Гусіна, який трагічно загинув у вересні 2014 року.

24 аматорські команди з Києва та Київської області змагалися в турнірі, ідея проведення якого виникла у президента ФФУ Андрія Павелка та родини Андрія Гусіна під час відкриття пам’ятника футболісту на його могилі у вересні минулого року.

Право зіграти у вирішальному матчі турніру вибороли столичний клуб «Франс.uа» та команда «Десна» (Погреби).

Основний час матчу переможця не виявив — 1:1, а в серії 11-метрових ударів Фортуна посміхнулася «Франс.uа» — 4:3.

 

На церемонії нагородження були присутні: голова київської міської федерації футболу  — Анатолій Дем’яненко, перший заступник голови федерації – Владислав Ващук, та заступник голови федерації  – Володимир Єзерський.

 

«ФФУ планує зробити турнір пам’яті Андрія Гусіна традиційним. Ми хочемо розширити географію змагання, а також збільшити кількість команд-учасниць. А вже в цьому році ми проведемо і дитячий турнір пам’яті Андрія Гусіна, в якому візьмуть участь футболісти 2010 року народження», — сказав після нагородження перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко.

 

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *