logo
Сьогодні відбувся семінар з питань FAIR PLAY в дитячо-юнацькому футболі Сьогодні відбувся семінар з питань FAIR PLAY в дитячо-юнацькому футболі

Сьогодні відбувся семінар з питань FAIR PLAY в дитячо-юнацькому футболі

ВажливоНовини 06.04.2018 admin 0

За ініціативи керівництва Київської міської федерації футболу сьогодні відбувся семінар з питань “FAIR PLAY” в дитячо-юнацькому футболі, в якому прийняло участь керівництво КМФФ в... Сьогодні відбувся семінар з питань FAIR PLAY в дитячо-юнацькому футболі

За ініціативи керівництва Київської міської федерації футболу сьогодні відбувся семінар з питань “FAIR PLAY” в дитячо-юнацькому футболі, в якому прийняло участь керівництво КМФФ в особах Дем’яненко А.В. – голови КМФФ, Ващука В.В. – першого заступника голови КМФФ, Харченка С.В. – заступника КМФФ, членів Виконавчого Комітету КМФФ та тренери київських команд-учасниць змагань з футболу.

Головним спікером на конференцію був запрошений Валерій Золотухін  віце-президент ДЮФЛУ, людина яка не один рік займається розвитком дитячо-юнацького  футболу в Україні.

Валерій Золотухін у своїй презентації виділив такі основні напрямки в боротьбі з проявом «нечесної гри» у змаганнях серед дитячих та юнацьких команд, а саме:

– Відповідальність за виявлені порушення «підставних» гравців.

– Організації роботи з реєстрації всіх гравців сектору дитячо-юнацького футболу в єдиній базі  ФФУ.

– Принципу планування заходів в секторі дитячо-юнацького футболу, що мають ознаки «організованого» футболу.

 

Вислухавши також і думку всіх присутніх, на даному заході було прийнято рішення щодо удосконалення регламентів всіх змагань, що організовуються  в секторі дитячо-юнацького футболу і проходять під егідою регіональної федерації,  де чітко має бути прописано  про відповідальність тренера і клубу за надання документів організаторам змагань, що мають ознаки фальсифікованих.

 

Також було прийнято рішення щодо проведення подібних системних семінарів, де будуть висвітлюватись проблеми дитячо-юнацького футболу  в Києві та Україні в цілому.

 

Прес-служба КМФФ

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *