logo
Міні-футбол це не футзал! І коли чекати топ подію міні в Києві? Міні-футбол це не футзал! І коли чекати топ подію міні в Києві?

Міні-футбол це не футзал! І коли чекати топ подію міні в Києві?

ВажливоНовини 29.03.2018 admin 0

Міні-футбол – один з найпопулярніших видів футболу в Європі. В Україні, ми часом путаємо поняття “футзал” та “міні-футбол”. Міні-футбол – це формат гри 5... Міні-футбол це не футзал! І коли чекати топ подію міні в Києві?

Міні-футбол – один з найпопулярніших видів футболу в Європі. В Україні, ми часом путаємо поняття “футзал” та “міні-футбол”. Міні-футбол – це формат гри 5 на 5, 6 на 6, 7 на 7 та 8 на 8 на відкритих травяних (штучних) полях, м’ячем 5го розміру.

В Європі, цей вид спорту має кілька десятків років розвитку, але об’єднавчі процеси почались лише на початку 2011 року.

 

В 2012 році була зареєстрована Європейська федерація міні-футболу, та був проведений перший чемпіонат Європи з міні-футболу. Турнір приймала Молдова і чемпіоном стала збірна Румунії. Чемпіонати Європи відбувались і кожні наступні роки.  В 2013 році приймала Греція, 2014 року – Чорногорія, у 2015 році  міні Євро приймала Хорватія. Найбільше представництво команд прийняла Угорщина у 2016 році – 32 національні команди.

Міжнародний формат змагань проходить у форматі 6 на 6, але найближчим часом планується і введення турніру 8 на 8.

 

Євро 2018 року буде приймати Київ.

Центр масового та дитячого футболу Києва в парку Місто Спорту оформив контракт співпраці з Асоціацією міні футболу України, яку очолює генеральний директор ГС “Верес” (Рівне) Женя Донцов. Завдякі цій співпраці стало і можливе проведення Евро2018 в Києві під єгідою Київської міської федерації футболу.

Хто може приймати участь в ЄМФ Євро?  Міні-футбол – це аматорський вид спорту, тому грають лише аматори. Але це не означає, що колишні професіонали не можуть приймати участь. Головне, щоб професійний контракт був закінчений 2 роки назад перед турніром.

Більше про Європейську федерацію міні-футболу можна дізнатись за наступним посиланням http://www.eurominifootball.com

 

Європейська федерація міні – футболу, крім турніру для збірних команд, 2 роки назад, започаткувала клубний турнір – Лігу чемпіонів. Від кожної країни може приймати участь до 8 команд. Турнір проходить в Словенії. Більше про цей турнір повідомимо в наступних постах.

Чекаємо всіх вболівальників в Місті Спорту з 12-18 серпня.

 

 

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *