logo
Андрій Кунцевич: «Конкретні терміни з конкретними цифрами – ось сучасна комплексна програма з розвитку футболу!» Андрій Кунцевич: «Конкретні терміни з конкретними цифрами – ось сучасна комплексна програма з розвитку футболу!»

Андрій Кунцевич: «Конкретні терміни з конкретними цифрами – ось сучасна комплексна програма з розвитку футболу!»

АктуальноВажливоНовиниФедерація 28.03.2018 admin 0

– Пане Андрію, вітаємо! В першу чергу хотілось би дізнатись про теперішній стан Київської міської федерації футболу. Чим наразі займаєтесь та які думки з... Андрій Кунцевич: «Конкретні терміни з конкретними цифрами – ось сучасна комплексна програма з розвитку футболу!»

– Пане Андрію, вітаємо! В першу чергу хотілось би дізнатись про теперішній стан Київської міської федерації футболу. Чим наразі займаєтесь та які думки з приводу майбутньої діяльності організації?

– В першу чергу хочу сказати, що КМФФ  активно працює, не зважаючи на те, що знаходимось на етапі становлення!

Наразі робимо глибокий аналіз стану київського футболу в нашому місті. І цей аналіз показує, що роботи у нашої організації «непочатий край». Ми визначили три основні проблеми, які присутні в київському футболі, а саме це матеріально-технічна база, статус учасників змагань та маркетинг.

 

– Можете більш детально зупинитись по кожному з цих напрямків?

– Ну по-перше, скажу, що ми й надалі вивчаємо проблематику цих питань. По-друге, для вирішення питань одночасно, підкреслюю одночасно, зрозуміли, що потрібно розробляти комплексну програму з розвитку футболу в Києві на наступні 4-5 років і затверджувати її на рівні керівництва міста та на рівні керівництва Федерації футболу України. Тому що тільки спільними зусиллями зможемо теорію перевести в практику. Знаємо, що існує купа таких програм, з половиною з яких  особисто вже ознайомився. В таких програмах дуже багато «води»,  тобто нема конкретики, дуже багато слів «сприяти», «ініціювати», «розглянути можливість» і так далі. Це минуле століття.

В програмі, яку розроблюємо, такого не буде. Будуть прописані конкретні справи, конкретні цифри, конкретні терміни. Вся відповідальність за реалізацію такої програми буде нести організація, яка відповідна за такий вид спорту як футбол в певному регіоні. Якщо ж теорія не перейде в практику, то керівництво такої організації має чесно підняти руки і передати свої повноваження іншим спеціалістам.

Ми чітко розуміємо, що держава і місто Київ в змозі в майбутньому підтримати наші ідеї та напрацювання,  одночасно ми розуміємо, що тільки Київська міська федерація футболу має бути каталізатором з реалізації такої програми.

– Але все ж таки пару слів про напрямки…

– Що стосується матеріально-технічної бази. Так, я не відкрию Америку, якщо скажу, що це найголовніша і найбільша проблема в Києві.

Також я розумію, що будівництво полів це не є справою громадської організації, але одночасно розумію, що без ініціативи, без щоденних дзвінків до районних адміністрацій та КМДА, без присутності наших людей на засіданнях РДА і КМДА, без щоденних консультацій з профільним департаментом міста – це питання не буде вирішуватись. Також зазначу, що будівництво футбольних полів – це не єдине питання в плані розвитку інфраструктури. Питання треба  вирішувати комплексно.

Футбольне поле не може буде збудовано без додаткових приміщень для роздягальнь, роздягальня не може бути без гарячої води, батьки/вболівальники повинні мати змогу сходити в туалет і т. д. Це все дрібниці, але наразі вони відсутні.

 

– Якщо з маркетингом зрозуміло, то що Ви маєте на увазі статус учасника змагань? 

– Навпаки, з маркетингом нічого не зрозумілоJ. За цим напрямком робота взагалі ніяка не проводилася! Тому про цей напрямок не хочеться багато розповідати, так як на це піде не одна година. Але то, що без сучасної матеріальної бази вивести продукт під назвою «київський футбол» на належний рівень буде не можливо – це факт!

Щодо статусу учасників змагань – це поняття широке. Це і клуб\команда, це і менеджмент клубу, це і тренер, це і футболіст. Для кожного з цих понять мають бути створені певні умови. Наприклад, клуб і керівники клубу не повинні  вештатись по місту і шукати собі поле, де він зможе провести чергову гру, а в нього на сайті клубу має бути завчасна інформація з чіткою інформацією на якому стадіоні відбудеться гра, у який час почнеться гра, інформація про суперника і т.д. Розробити систему мотивації для тренерів, щоб тренер розумів, що за вихованця, який зіграє на професійному рівні, він отримує певні дивіденди і не тільки в певній сумі грошей.

Футболіст, а в більшості і батьки футболіста, також мають розуміти, що вони теж соціально захищені, якщо займаються футболом.  Не дай Боже, отримав травму, клуб команда несе повну відповідальність. А не так як зараз за свої гроші лікуйся. Також щоб дитина змалку розуміла, що про неї піклуються, їй мають надати комфортну роздягальню, звідки не пропадуть особисті речі, футбольний матч дитина проведе за чесними правилами і на якісному майданчику. Інформація про кожного спортсмена з чіткою статистикою можна буде знайти в інтернеті.  Все це і підніме статус учасника змагань.

 

– Коли можна буде чекати «вихід в світ» такої програми?

– Ми обов’язково проінформуємо у найближчий час і програма буде доступна для всіх зацікавлених. Але для себе ми розуміємо, що програма – це напрямок руху, в першу чергу для роботи Київської міської федерації футболу, за яким ми і будемо вибудовувати свою діяльність.

 

 

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *