logo
Телеканали Футбол 1/ Футбол 2 перемогли в тендері на право трансляції Суперкубку України Телеканали Футбол 1/ Футбол 2 перемогли в тендері на право трансляції Суперкубку України

Телеканали Футбол 1/ Футбол 2 перемогли в тендері на право трансляції Суперкубку України

Новини 12.03.2018 admin 0

«Медіа Груп Україна» та українська Прем’єр-ліга підписали нову довгострокову угоду, на наступні три роки. Головний матч українского сезона знову будуть транслювати телеканали «Футбол 1»,... Телеканали Футбол 1/ Футбол 2 перемогли в тендері на право трансляції Суперкубку України

«Медіа Груп Україна» та українська Прем’єр-ліга підписали нову довгострокову угоду, на наступні три роки. Головний матч українского сезона знову будуть транслювати телеканали «Футбол 1», «Футбол 2» і «Україна».

Матч за Суперкубок відкриває футбольний сезон в Україні. У цьому поєдинку зустрічаються дві кращі команди – чемпіон і володар кубка. У цих протистояннях завжди багато боротьби, висококласної футболу та емоцій. Уже три роки поспіль головний матч українского сезона транслють телеканали «Медіа Группи Україна». Надійність партнерства між каналами Групи та української Прем’єр-ліги служила основою для продовження співпраці ще на 3 роки. Таким чином, матчі за Суперкубок України в 2018, 2019 і 2020 роках будуть транслюватися на каналах «Футбол 1», «Футбол 2» та «Україна».

Олександр Денисов, директор телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2»:

«Згідно з регламентними нормами у матчі за Суперкубок зустрічаються чемпіон і володар кубка, а значить, ми, як транслятор, гарантуємо приїзд зустрічі двох кращих команд України за наступні три роки. Це повністю відповідає нашій матеріальній філософії – показ топ-матчів на ексклюзивній основі. За останні три роки нашої плідної роботи з УПЛ Суперкубок України став одним з головних футбольних шоу країни, трансляції яких здійснюються з використанням найсучасніших технологій. В минулому році ми перші в Україні застосували VR до трансляції футбольного матчу, який змогли побачити глядачі у форматі 360 градусів. Ми постійно рухаємось вперед і не збираємося зупинитися. Продовження договору – це підтвердження нашої спільної стратегічної цілі – пропонувати нашим телеглядачам продукт найвищого рівня ».

Володимир Генінсон, президент української  Прем’єр-ліги:

«Завдяки партнерству Прем’єр-ліги з« Медіа Групою Україна », спільними зусиллями ми змогли перетворити Суперкубок України у кращу спортивну шоу країни. Ця футбольна подія стала справжнім святом, який триває цілу п’ятницю, він підвищує значимість футболу і максимально розширює аудиторію болельщиків. Це вже більше, ніж просто матч. Це ціла неділя футболу з залученням всіх шарів суспільства ».

 

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *