logo
КВИТКИ НА ФІНАЛ ЖІНОЧОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ УЖЕ В ПРОДАЖУ: ПРЕЗЕНТАЦІЯ В КИЄВІ КВИТКИ НА ФІНАЛ ЖІНОЧОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ УЖЕ В ПРОДАЖУ: ПРЕЗЕНТАЦІЯ В КИЄВІ

КВИТКИ НА ФІНАЛ ЖІНОЧОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ УЖЕ В ПРОДАЖУ: ПРЕЗЕНТАЦІЯ В КИЄВІ

Новини 07.03.2018 admin 0

Надійшли у продаж квитки на фінал жіночої Ліги чемпіонів УЄФА, який пройде 24 травня на стадіоні імені Валерія Лобановського в Києві. Продаж квитків розпочався... КВИТКИ НА ФІНАЛ ЖІНОЧОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ УЖЕ В ПРОДАЖУ: ПРЕЗЕНТАЦІЯ В КИЄВІ

Надійшли у продаж квитки на фінал жіночої Ліги чемпіонів УЄФА, який пройде 24 травня на стадіоні імені Валерія Лобановського в Києві.

Продаж квитків розпочався з урочистої церемонії в Києві, в якій взяли участь президент ФФУ Андрій Павелко, голова відділу жіночого футболу УЄФА і дворазова переможниця єврокубка Надін Кесслер, а також посол фіналу жіночої Ліги чемпіонів-2017/18, гравець збірної України Ія Андрущак.

Квиток на сидячі місця коштує 100 гривень, а на місця за воротами – 70 гривень. Замовити квитки на фінал можна на сайті esport.in.ua.

Нагадаємо, що фінал женсокой Ліги чемпіонів сезону 2017-2018 відбудеться 24 травня на стадіоні імені Валерія Лобановського в Києві і розпочнеться о 19:00.

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *