logo

Протокол виконкому №1

Без рубрики 05.03.2018 admin 0

Протокол №1 засідання виконавчого комітету ГС «Київська міська федерація футболу» (надалі Федерація) 02.03.18 м. Київ, спорткомплекс парку «Місто Спорту». В засіданні взяли участь 11...

Протокол №1
засідання виконавчого комітету ГС «Київська міська федерація футболу»
(надалі Федерація)

02.03.18

м. Київ, спорткомплекс парку «Місто Спорту».

В засіданні взяли участь 11 з 15 членів виконавчого комітету Дем’яненко А.В., Мондриївський В.М., Ващук В.В., Харченко С.В., Маляревич О.В., Старовойт О.В, Самойлов В, О., Цихмейтрук Е.М., Ганноха Б.І., Лозинський В.Ф., Сидоренко В.С., що відповідає кворуму для легітимності рішень згідно уставу Федерації.

Порядок денний:

        1. Менеджмент: обговорення кандидатур та призначення виконавчої дирекції міської Федерації.

2. Інфраструктура: розгляд земельних ділянок в Києві на яких є можливість будівництва стаціонарних футбольних полів, які міська Федерація буде лобіювати перед ФФУ та КМДА на 2019-2020 рр.

3. Обговорення питання створення комплексної програми розвитку масового та дитячого футболу Києва на 2018-2022 рр.

4. Чемпіонат Європи з міні футболу 2018 (Київ, 12-18 серпня): заслухання інформації та обговорення пропозицій щодо участі міської Федерації в підтримці організації міжнародного заходу.

5. Маркетинг: обговорення концепції продажу пакету рекламних послуг для спонсорів міської Федерації на 2018-2019 рр.

6. Різне.

Прийняти рішення:

      1. Менеджмент: вирішили призначити на момент з 2.03.18 по 1.06.18 виконуючим обов’язки       виконавчого директора – Андрія Павловича Кунцевича.

Доручили Кунцевичу А.П.:

– забезпечити належне функціювання діяльності офісу Федерації в режимі становлення в період з 2.03.18 по 1.06.18.

– підготувати пропозиції на затвердження виконавчим комітетом штатного розкладу та функціональних обов’язків виконавчої дирекції з 1.06.18 по 31.12.18.

Запропонували члену виконкому Віталію Олеговичу Самойлову також приєднатися до дирекції після вивчення своїх можливостей приділяти системну увагу виконавчій роботі в міської Федерації.

2 Інфраструктура: затвердили основною метою діяльності міської Федерації на період з 2.03.по 1.06.18. сприяти, просувати та лобіювати будь які питання щодо відновлення, реконструкції або створення нової інфраструктура для футболу в м. Києві.

Погодили необхідність та актуальність створення в 2019-2020 рр. саме стаціонарних полів для футболу. Визначили мету збудувати в Києві додатково не менше 5 стаціонарних полів для футболу на земельних ділянках в Дніпровському, Солом’янському, Подільському, Дарницькому та Деснянському районах.

Підтримали ініціативу голови федерації футболу Голосіївського району Костенко М.П. щодо необхідності створення комплексу для цілорічного циклу тренувань пляжного футболу та інших пляжних видів спорту на території національного університету біоресурсів і природокористування України. Вирішили підготувати та провести зустріч курівництва Університету та Федерації з метою затвердження дорожньої карти по спільній реалізації проекту.

Визначили куратора напрямку з питань інфраструктури Мондриївського В.М.

3. Змагання: заслухали інформацію щодо проведення чемпіонату Європи з міні футболу 12-18 серпня 2018 року в м. Києві. Підтримали пропозицію організатора заходу Асоціації міні футболу України про надання статусу міської Федерації співорганізатора.

Вирішили направити відповідні рекомендаційні листи в Федерацію футболу України, Київську міську державну адміністрацію та Міністерство спорту та молоді України з ініціативою створення організаційного комітету по проведенню чемпіонату та рекомендувати провести цей міжнародно-футбольний захід на честь 27-ої річниці Незалежності України.

Визначили куратором напрямку з питань організації Евро2018 Харченко С.В.

Підтримали пропозицію Ващука В.В. на момент становлення діяльності міської Федерації визначити перелік міських змагань, яким з боку міської Федерації надати всіляке сприяння та підтримку:

– «Кубок Будівельників України з футболу», 20-22 квітня, організатор – футбольна асоціація будівельників України.

– «Кубок Київської Русі» – дитячий турнір 2008-2009 рр., 25-27 травня, організатор – ТОВ «Місто Спорту».

– «Kiev Football Cup 2018», 6-7 липня, міжнародний турнір з футболу серед ветеранів за участі команд з Німеччини, Польші, Литви, Латвії, Єстонії, Білорусі, Казахстану, Грузії та України. Організатор – Спортивний клуб «Легіон-XXI», Європейська Ліга Ветеранів футболу.

– «Кубок Незалежності 2018» – 23-26 серпня, міжнародний турнір з футболу серед дитячих команд 2005 р.н. за участі команд з міст Рига, Мінськ, Вільнюс, Аланія, Кишинів та Києва. Організатор – Спортивний клуб «Легіон-XXI», ТОВ «Місто Спорту».

Визначили куратором підтримки організації міських змагань Ващука В.В.

4. Обговорили питання необхідності підготовки до створення комплексної програми розвитку масового та дитячого футболу Києва на 2018-2022 роки.

Вирішили створити робочу групу по підготовці програми за участі Кунцевича А., Старовойта О., Панченко В. та Болдирева В., якій запропонували враховуючи рішення п.2. детально вивчити питання та підготувати до 1.06.18. проект пропозицій на обговорення виконавчого комітету, з подальшою метою погодження комплексної програми в Федерації футболу України та затвердження на сесії Київської міської Ради.

Визначили куратора з питань підготовки комплексної програми розвитку футболу в м. Києві на 2018-2022 рр. – Маляревича О.В.

5. Маркетинг: запропонували Харченко С.В. розробити концепцію продажу пакету рекламних послуг для спонсорів та партнерів Федерації на 2018-2019 рік.

Визначили кураторів напрямку по визначенню Генерального та інших спонсорів федерації на 2018-2019 рр. – Дем’яненко А.В та Харченко С.В.

6. Заслухали інформацію представника Спортивного клубу інвалідів «Прометей» (Київ) Сабурова Д. щодо ініціативи створення футбольного поля 40х60 (синтетика) в м. Києві для збірних команд України серед гравців з обмеженими фізичними можливостями. Підтримали ініціативу направити відповідні листи та забезпечити вивчення можливостей реалізації цього питання.

Підписано Головою міської Федерації
Дем’яненко А.В.
5.03.18

Виконавець:
Миколенко О.С.
0959215584

 

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *