logo
Йоахим Лев – головний фаворит на посаду головного тренера Арсеналу Йоахим Лев – головний фаворит на посаду головного тренера Арсеналу

Йоахим Лев – головний фаворит на посаду головного тренера Арсеналу

Новини 05.03.2018 admin 0

Головний тренер збірної Німеччини Йоахим Льов може влітку очолити “Арсенал”. Як повідомляє Daily Mail, Арсен Венгер продовжує ходити по тонкому льоду, і якщо “каноніри”... Йоахим Лев – головний фаворит на посаду головного тренера Арсеналу

Головний тренер збірної Німеччини Йоахим Льов може влітку очолити “Арсенал”.

Як повідомляє Daily Mail, Арсен Венгер продовжує ходити по тонкому льоду, і якщо “каноніри” в нинішньому сезоні не візьмуть жодного трофея і знову пролетять мимо Ліги чемпіонів, терпіння керівництва клубу лопне і француз буде відправлений у відставку.

У той же час повідомляється, що в обоймі потенційних змінників Венгера знаходяться близько шести фахівців, проте саме Льов є фаворитом.

У той же час клуб розуміє, що отримати 58-річного німця, який пов’язаний контрактом зі збірною Німеччини до 2020 року, буде нелегко, проте “каноніри” сподіваються, що після ЧС-2018 німецький футбольний союз буде більш поступливого і відпустить тренера за певну грошову компенсацію .

Нагадаємо, що контракт Венгера з клубом розрахований до літа 2019 року. На даний момент “Арсенал” займає 6-е місце в турнірній таблиці.

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *