logo
Зеєдорф прокоментував вилучення, яке Коваль заробив у дебютному матчі за Депортіво Зеєдорф прокоментував вилучення, яке Коваль заробив у дебютному матчі за Депортіво

Зеєдорф прокоментував вилучення, яке Коваль заробив у дебютному матчі за Депортіво

Новини 04.03.2018 admin 0

Головний тренер Депортіво Кларенс Зеєдорф підтримав Максима Коваля, орендованого в київського Динамо, але визнав помилки українського воротаря в матчі з Ейбаром. “Ми прекрасно почали... Зеєдорф прокоментував вилучення, яке Коваль заробив у дебютному матчі за Депортіво

Головний тренер Депортіво Кларенс Зеєдорф підтримав Максима Коваля, орендованого в київського Динамо, але визнав помилки українського воротаря в матчі з Ейбаром.

“Ми прекрасно почали гру, домінуючи перші 30 хвилин, але не використали створені шанси. Пропустили гол після низки помилок. Вилучення Коваля? Щось подібне відбулось і в матчі проти Хетафе. Ми платимо за кожну помилку. Однак ми показали, що є командою, залишившись удесятьох. Ми двічі проявили чудову реакцію на проблеми у цьому матчі.

Я не скільки нервував, скільки був розчарований цією червоною карткою. Це не тільки вина Коваля. Такі речі трапляються. Ми повинні бути сильнішими за рішення суддів. Ми були близькими до переможного гола, але потрібно пережити цю невдачу.

Після вилучення довелось покликати команду на імпровізований тайм-аут, бо я не люблю кричати, краще поговорити ближче. У баскетболі тренери мають таку можливість, у футболі – ні.

Я обрав нового воротаря не через технічні моменти, а через питання мужності. Коваль дає нам багато енергії”, – цитує Зеєдорфа Riazor.

 

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *