logo
Конте: Психологія переможців – це дисципліна і повага Конте: Психологія переможців – це дисципліна і повага

Конте: Психологія переможців – це дисципліна і повага

Новини 25.02.2018 admin 0

Головний тренер “Челсі” Антоніо Конте розповів, якою має бути психологія переможців, і чим він керується, визначаючи стартовий склад. “У нас був спад тільки в одному матчі.... Конте: Психологія переможців – це дисципліна і повага

Головний тренер “Челсі” Антоніо Конте розповів, якою має бути психологія переможців, і чим він керується, визначаючи стартовий склад.

“У нас був спад тільки в одному матчі. Якщо не брати до уваги цього провалу, то настрій завжди був бойовим, завжди залишався на одному рівні, і я повинен бути цим задоволений.

Психологія переможців не означає, що команда повинна перемагати в кожному матчі. Психологія переможців – це те, як ви готуєтеся до ігор, це вміння викладатися на 100% на тренуваннях. Психологія переможців – це, перш за все, дисципліна, повага до тренера, товаришів по команді, вболівальників, керівництву клубу та противника. Це і є психологія переможців, і під час гри у вас може бути тільки одна думка: намагатися перемогти.

Це не означає, що ви будете перемагати в кожному матчі. Іноді буває, мізки відключаються, і психологія підводить, наприклад, у нас це було в матчі з «Уотфордом», і не в одного гравця, а у всієї команди. Це було сумно, але мені здається, ми багато винесли з тієї гри.

Мені необхідно прийняти оптимальне рішення для команди. Вілліан грає, тому що заслуговує грати, а не через те, що це якось пов’язано з минулим. Якщо гравець на тренуваннях показує, що він у відмінній формі, що готовий відпрацьовувати в захисті та нападі, він буде грати, в будь-якому іншому випадку футболіст залишиться на лаві запасних або буде на трибунах. Це стосується не когось одного, а всіх моїх гравців, і це і є психологія переможців.

Він добре грав в матчі з “Барселоною”. Я дуже задоволений своїм вибором. До матчу хтось говорив: “Чого на полі Вілліан, а не Мората?” Вілліан заслуговував грати більше, ніж Мората. У попередньому матчі він грав добре, і я думаю, що зробив відмінний вибір, і мені б хотілося, щоб це визнали!, ” – сказав Конте.

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *