logo
Кличко: Під час фіналу Ліги чемпіонів ми повинні презентувати Київ найкращим чином Кличко: Під час фіналу Ліги чемпіонів ми повинні презентувати Київ найкращим чином

Кличко: Під час фіналу Ліги чемпіонів ми повинні презентувати Київ найкращим чином

Новини 23.02.2018 admin 0

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що столиця України повинна прийняти фінал Ліги чемпіонів 2017/18 на найвищому рівні. “Ми повинні презентувати Київ найкращим чином.... Кличко: Під час фіналу Ліги чемпіонів ми повинні презентувати Київ найкращим чином

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що столиця України повинна прийняти фінал Ліги чемпіонів 2017/18 на найвищому рівні.

“Ми повинні презентувати Київ найкращим чином. Щоб всі гості, які до нас приїдуть, захотіли повернутися в наше місто знову, розповідали про нього в своїх країнах”.

Фінал Ліги чемпіонів УЄФА наше місто прийматиме вперше. І ми повинні все зробити на найвищому рівні і бездоганно. Для цього наша команда має відпрацювати професійно і злагоджено.

Фінал Ліги чемпіонів у Києві: Київська міська рада таки виділила 25 млн грн на організацію матчу

Також місто має належним чином забезпечити комфортне та безпечне транспортне обслуговування гостей. Вся логістика має бути продумана до найменших деталей”, – цитує Кличка офіційний сайт КМДА.

Крім того, очільник Києва доручив провести наступне засідання організаційного комітету в середині березня.

Нагадаємо, фінал Ліги чемпіонів 2017/18 відбудеться 26 травня в Києві.

 

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *