logo
Україна!  Підтримаємо Динамо!!! Віримо в команду! Україна!  Підтримаємо Динамо!!! Віримо в команду!

Україна! Підтримаємо Динамо!!! Віримо в команду!

Новини 22.02.2018 admin 0

Перша зустріч між віце-чемпіонами України і одним з лідерів грецького футболу закінчилася нічиєю, що, з огляду на перебіг подій на полі, можна вважати успіхом... Україна!  Підтримаємо Динамо!!! Віримо в команду!

Перша зустріч між віце-чемпіонами України і одним з лідерів грецького футболу закінчилася нічиєю, що, з огляду на перебіг подій на полі, можна вважати успіхом для Динамо. Однак в рідних стінах команда Олександр Хацкевич виступає значно сильніше, про що свідчить статистика – жодної поразки в 14-ти поєдинках.

До того ж греки історично – зручний суперник для київського клубу. Цікаво, що після двох попередніх зустрічей (проти ПАОКа і Панатінаїкоса) Динамо доходило до півфіналу Кубка / Ліги Чемпіонів.

Чи стане нинішня зустріч  початком великих звершень для киян, дивіться в прямому ефірі на телеканалах України і Футбол1. Початок гри о 20:00. Коментувати матч буде Олександр Михайлюк.

За годину до початку гри на каналі Футбол1 в ефір вийде програма «Шлях до Ліону», ведучі та експерти якої проаналізують основні моменти протистояння.

 

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *