logo
Офіційно: Динамо підтвердило рішення CAS по “маріупольській справі” Офіційно: Динамо підтвердило рішення CAS по “маріупольській справі”

Офіційно: Динамо підтвердило рішення CAS по “маріупольській справі”

Новини 20.02.2018 admin 0

“Динамо” офіційно оголосило про рішення Спортивного арбітражного суду Лозанни по так званий “маріупольськый справі”. Зокрема, на офіційному сайті киян з’явилося таке повідомлення: “Спортивний арбітражний... Офіційно: Динамо підтвердило рішення CAS по “маріупольській справі”

“Динамо” офіційно оголосило про рішення Спортивного арбітражного суду Лозанни по так званий “маріупольськый справі”. Зокрема, на офіційному сайті киян з’явилося таке повідомлення:

“Спортивний арбітражний суд відхилив позов київського “Динамо” по “маріупольській справі”. У резолютивній частині рішення CAS зазначено, що в позові київського “Динамо” відмовлено повністю і залишено в силі рішення Апеляційного комітету ФФУ про технічну поразку “Динамо” за неявку на матч чемпіонату України в Маріуполь 27 серпня 2017 року.

Рішення CAS:

1. Позови, подані 8 грудня 2017 року ФК “Динамо Київ” на рішення, прийняті Апеляційним комітетом Федерації футболу України від 14 листопада 2017 року, відхиляються.

2. Рішення, прийняті Апеляційним комітетом Федерації футболу України від 14 листопада 2017 року, підтверджуються.

3. Витрати на арбітраж, які повинні бути визначені і повідомлені сторонам Судовим управлінням CAS, несуть Сторони рівними частками.

4. Кожна сторона несе свої судові витрати і збори, понесені у зв’язку з цими розглядами.

5. Це рішення остаточне і оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, що після того, як “Динамо” не з’явилося на матч 7-го туру УПЛ в Маріуполь, мотивуючи це недостатніми гарантіями безпеки, КДК ФФУ присудив киянам технічну поразку, після чого на початку грудня столичний клуб подав на це рішення апеляцію в CAS.

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *