logo
Гаттузо дав оригінальну пораду Кутроне, який б’є всі рекорди в Мілані Гаттузо дав оригінальну пораду Кутроне, який б’є всі рекорди в Мілані

Гаттузо дав оригінальну пораду Кутроне, який б’є всі рекорди в Мілані

Новини 18.02.2018 admin 0

Головний тренер Мілана Дженнаро Гаттузо чудово знає, що має робити його 20-річний форвард Патрік Кутроне. Гравець із молодіжки, який мав бути лише 3-м форвардом... Гаттузо дав оригінальну пораду Кутроне, який б’є всі рекорди в Мілані

Головний тренер Мілана Дженнаро Гаттузо чудово знає, що має робити його 20-річний форвард Патрік Кутроне.

Гравець із молодіжки, який мав бути лише 3-м форвардом “россонері” після дорогих трансферів Андре Сілви та Ніколи Калініча, став справжнім героєм команди. Кутроне забив 13 голів у 29 матчах, і це на 5 більше, ніж у найближчого переслідувача в Мілані. Ще на молодіжному рівні Патрік демонстрував серйозні показники: 31 гол у 57 міжнародних матчах.

Йому лише 20, а його вже називають новим Піппо Індзагі за схожу манеру гри і вбивчий інстинкт бомбардира. Мілан придбав Кутроне за якихось півтори тисячі євро, а тепер він коштує не менше 40 мільйонів. Італійські форварди не забивали стільки в єврокубках (6 голів) у такому молодому віці вже понад 30 років!

Патрік повинен працювати, працювати і ще раз працювати, після чого відпочивати, відпочивати і ще раз відпочивати. Кутроне не має права думати про те, що він є наймолодшим гравцем в історії Мілана, який б’є гольові рекорди.

Маю надію, що він знайде собі красиву подругу і завдяки ній сидітиме вдома. Все, що Патрік має робити – це працювати, відпочивати і кохатись з дівчиною”, – переконаний Гаттузо.

 

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *